Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Pan Pawel" xD Grzech bylo by zaprzeczyc xD
avatar
Panie Bayu tak w temacie 2heada ja tu widzę mocny związek z dosłownym rozumieniem "duocrash" xD
avatar
spokój! to się kameruje!
avatar
Jednak jesteś cymbałem. ;d Myślałem początkowo że tylko udajesz.
avatar
@Duocrash Mordo lykasz jak pelikan lubisz to xDDDDDDDDD
avatar
@Duocrash A gdzie to napisales? xD
avatar
Dajcie itemki? Na wszystko zapracowałem sobie sam Oczko Polecam też wrócić się do 1x klasy podstawówki i zapoznać się z czytaniem ze zrozumieniem.
avatar
@Duocrash Nie wiem czy wiesz ale wydawanie swojej opini to normalnosc wiem ze u ciebie to wyglada tylko w sposob "dajcie itemki " "domek" "YYY UPDADE!!" "Nie gram" Bo nie rozumiem co zmienia to ze nie gram skoro i tak sie nic nie zmienia tutaj xD
avatar
Takimi tekstami to sobie do znajomych możesz pisać. Oczko Nie grasz? To po co się wypowiadasz ponawiam to co napisałem niżej. Raczej to Ty się postaraj bo ciągle piszesz durny dialog Typu płacz i płacz ;d
avatar
@Duocrash A widziales zebym gral? xD Mordo wiem ze myslenie i ty nie idziecie w parze ALE postaraj sie wypocic cos sesownego z siebie Uśmiech Xenok ale sobie prezent na swieta robie swietnie sie bawie Duży uśmiech
avatar
Miałby ktoś może xatu box? Bądź Natu
avatar
Ale sie ludzie kochają w ten świąteczny czas, aż się łezka w oku kręci <3
avatar
Płacz i płacz. Zmień płytę tam ciućmoku mały. Przypominam że to Ty ciągle pisałeś że już nie grasz ;d więc nie wiem po co się udzielasz Oczko
avatar
@Duocrash I nie zapomnij o update napisac i o tym ze nie grasz bo to juz firmowka u ciebie niedopałku Uśmiech
avatar
@Duocrash GUGUGaga idz jeszcze poplacz o itemki do domku w tibi 2headzie
avatar
I więcej tego durnego "iks de" kaszojadzie.
avatar
Nie pajacuj. Oczko
avatar
moze lepiej nie, bo bedzie placz ze ci clean wyczyscil itemy z domku
avatar
@Duocrash Ozdoby XDDDDDDDD Jeszcze zabierac z mapy moze niech ci odrazu naxer domek wybuduje nowy ? Albo nie Wille ew jacht XD
avatar
Bo i tak nie doczekamy sie questow jak i czegos nowego. Procz tych lalek.