Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jeszcze się czepia ze go krytykuje i na złość krytykuje mój poradnik, w którym są tylko błędy ortograficzne...
avatar
@Bayu o to mi chodzi cały czas xD robi poradnik , pisze głupoty bo nie sprawdził nic i będzie się tłumaczył i ośmieszał xD beka
avatar
@Krzysiuxd ale ty wiesz ze jak robiles poradnik to powinienes to sprawdzic ? xd
avatar
moze to dla Ciebie łatwe pamiętac jaki starter bo robisz jakies 2 konta dziennie na l boxy i trujesz kazdemu zeby poszedł z tobą na boxa
avatar
Ty myslisz ze ja mam pamiętac co było ok. 6 lat temu tak?
avatar
Myslisz ze na powierzchni innych serwerów pokemon ten się nie wyróżnia? Poprostu zazwyczaj są te 3 startery do wyboru, a ty jestes jakims odosobnionym przypadkiem, bo się czepiasz o to ze nie pamiętam jaki był starter xD
avatar
Po za tym, nie ważne kiedy zakładałeś konta xD tutaj nigdy nie było do wyboru startowego poka xD
avatar
Tylko że ja zrobiłem poradnik o czymś czego jeszcze nie było, także na pewno komuś się przydał i przyda... A błędy zawsze można poprawić, to nie problem xD
avatar
Twój poradnik to az widać gołym okiem ze Twój XD
avatar
i nie nie brałem, poszukaj identycznego. Pisałem go sam ale widać ze tego też nawet docenic nie umie. Przynajmniej ty się cieszysz ze nikt twojego nie wezmie jako za zabranego z innego serwera jak jest pełen błędów ortograficznych i twoje linki z zapodaj xD
avatar
Zobacz kiedy moje konta były potworzone gosciu. Myslisz ze mam pamiętac co jest dokłądnie start? Wg. Ciebie wszystko jest dla każdego proste łatwe, a to jaki jest "starter" to i tak nic nie zmieni
avatar
po prostu poradnik z innego otsa wziąłeś i nie zauważyłeś co pisze xD
avatar
pisząc w poradniku, że na start dostajesz charmandera , bulbasaura lub squirtla na pewno była to pomyłka hahaha
avatar
[Helper] Lamberek i [Helper] Poke Polak serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na event, który odbędzie się dziś o godz. 18:00. https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3500
avatar
Zresztą wszystko musi być perfekcyjnie bo przecież Raper to widzi xD
avatar
Wg. Ciebie nikt nie ma prawa się pomylić xD
avatar
Mi chodzi o to, że zrobiłeś poradnik w którym napisałeś nie prawdziwe informację xD
avatar
Co robi atak Charm na togekissie?
avatar
,bo twój poradnik też nie wygląda przecudownie
avatar
jak Ci sie nie podoba, ze zrobiłem poradnik to zachowaj to dla siebie, a nie głupio komentujesz Raper