Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Właśnie Ty chyba jej szukasz xD mówiłem Ci 2 dni temu, że jak masz jakiś problem to pisz priv a nie wypisuj jakieś głupoty na mój temat publicznie... Zanim cokolwiek napiszesz na kogoś, to upewnij się czy aby na pewno " te informacje " są prawdziwe, i zdobądź na to jakikolwiek dowód abyś, mógł to udowodnić, a nie obrabiasz mi dupę bezpodstawnie bez jakichkolwiek dowód na to co piszesz... W dalszym ciągu, coś na mn wypisujesz, gdy ja przestałem prowadzić z Tb konwersacje bo była zbyt mało interesująca jak dla mnie... także jak masz dalej cokolwiek pisać o mn to dawaj priv a nie publicznie, bo ośmieszasz się tylko, a mi niszczysz reputację tak jak Ci to powiedziałem już...
avatar
sensacji na serwerze szuka xD
avatar
dostałem informacje ze na helperów też się skarzysz ze nie dopełniają swoich obowiązków, a sam jako helper lepszy nie byłeś - zaraz samego Nightmare wywalisz z teamu, bo ci sie on nie podoba XD
avatar
a najlepiej nie koncz i zachowaj to dla siebie xD
avatar
zacznij od siebie skoncz na kimś innym, serdecznie nie pozdrawiam
avatar
Wiesz Raper, dla ciebie każdy na tym serwerze jest wg, ciebie posmiewiskiem tylko nie ty sam
avatar
tylko i aż, szkoda że chłop nie wie jak brzydko to wygląda, może ten poradnik ktos inny robił, bo dla Ciebie przecież musi być zawsze wszystko perfekcyjnie, i nie liczy się u ciebie DOBRY UCZYNEK z mojej strony tylko to czy popełniłem błąd czy nie xD
avatar
"dobry uczynek" - Raper tak wczoraj skomentowałes swój poradnik
avatar
tylko (az) bledy ortograficzne i tylko (az) wygasle screeny
avatar
Jeszcze się czepia ze go krytykuje i na złość krytykuje mój poradnik, w którym są tylko błędy ortograficzne...
avatar
@Bayu o to mi chodzi cały czas xD robi poradnik , pisze głupoty bo nie sprawdził nic i będzie się tłumaczył i ośmieszał xD beka
avatar
@Krzysiuxd ale ty wiesz ze jak robiles poradnik to powinienes to sprawdzic ? xd
avatar
moze to dla Ciebie łatwe pamiętac jaki starter bo robisz jakies 2 konta dziennie na l boxy i trujesz kazdemu zeby poszedł z tobą na boxa
avatar
Ty myslisz ze ja mam pamiętac co było ok. 6 lat temu tak?
avatar
Myslisz ze na powierzchni innych serwerów pokemon ten się nie wyróżnia? Poprostu zazwyczaj są te 3 startery do wyboru, a ty jestes jakims odosobnionym przypadkiem, bo się czepiasz o to ze nie pamiętam jaki był starter xD
avatar
Po za tym, nie ważne kiedy zakładałeś konta xD tutaj nigdy nie było do wyboru startowego poka xD
avatar
Tylko że ja zrobiłem poradnik o czymś czego jeszcze nie było, także na pewno komuś się przydał i przyda... A błędy zawsze można poprawić, to nie problem xD
avatar
Twój poradnik to az widać gołym okiem ze Twój XD
avatar
i nie nie brałem, poszukaj identycznego. Pisałem go sam ale widać ze tego też nawet docenic nie umie. Przynajmniej ty się cieszysz ze nikt twojego nie wezmie jako za zabranego z innego serwera jak jest pełen błędów ortograficznych i twoje linki z zapodaj xD
avatar
Zobacz kiedy moje konta były potworzone gosciu. Myslisz ze mam pamiętac co jest dokłądnie start? Wg. Ciebie wszystko jest dla każdego proste łatwe, a to jaki jest "starter" to i tak nic nie zmieni