Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
17*
avatar
O godzinie !7 zaczynamy Legend Boxa , Zapraszamy Chętne Osoby
avatar
Gracz Klaudian proszona o wejście do gry , zbieramy się powoli do Legend boxa
avatar
Wiadomość do gracza Szaman Destroyer, ja będę troszkę później w grze, ale na pewno dziś pójdziemy
avatar
monkaS ale dymy. 3 dzien a mi juz popcornu brakuje powoli
avatar
@Naxer
avatar
Zerknij gg.
avatar
@Glajpik Jak będziesz mógł, to wbij do gry, ponieważ czeka na Ciebie nagroda z wczoraj.
avatar
naxer a znajdziesz coś na niszczenie reputacji?xD
avatar
Dobra nara, jak coś chcesz to pisz w grze, żebym cię przypadkiem nie prowokował tutaj xD
avatar
daję sytuacje do oceny innych, i sami wybiorą czy się do ceibie nastawią czy się nie nastawią czy to cos pogorszy polepszy, a moze znajdziesz nowych przyjaciół z podwórka czy cos
avatar
i jak widzisz - ja w połowie zakonczyłem wczoraj swoją rozmowę z nim, ale on rozpisał mi się dzisiaj na 3 kartki a4 (żarcik hehe) jak ja mu to nie psuje reputacji, ja poprostu mówie szczerą prawdę, i połowa serwera o tym wie, jaki jest - jego reputacja go nie zawodzi, także nie będe mu dalej psuł publicznej opinii, bo szkoda z typem nawet konwersować jak tutaj podchodzi to pod "prowokacje" xD
avatar
Nikogo nie prowokuję, ja tylko prowadze konwersacje
avatar
@Krzysiuxd oj nie wiem czy czytałeś ty regulamin czy tylko na niego spojrzałeś "- Zabrania się pisania postów, tematów oraz wiadomości na Shoutbox tylko po to, by kogoś sprowokować"
avatar
i jaką reputację chłopie
avatar
ja i tak napisze publicznie, bo nie możesz mi tego zabronic - na to juz punktu regulaminu nie ma chłopcze Język Wiele osób zapamiętało cie jak byłes helperem i powiem ci tak - na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci Uśmiech "Tb konwersacje bo była zbyt mało interesująca jak dla mnie" - to tylko świadczy o twoim poziomie - wypowiedziałeś się? daj wyypowiedziec sie innym Oczko
avatar
Okej xD
avatar
ale coś serwer laguje...
avatar
na tym kończę z Tobą konwersacje, gdyż nie mam zamiaru marnować czasu, na wyjaśnianie Ci kolejny raz abyś pisał priv jak masz jakiś problem... I jak chcesz mi odpowiedzieć na te wiadomości to dawaj priv, a nie po raz kolejny będziesz publicznie o coś mn oskarżał albo oczerniał mnie bez dowodów.... Żegnam
avatar
A tak po za tym z tego co pisałeś, to raczej nie grałeś za czasów gdy miałem range Helpera, także wszystko co wiesz, to tylko z opowiadań xD także nie wiedząc jak było z wlasnego punktu widzenia, nie powinieneś wgl wypowiadać się na ten temat... Bo każdy głupi może gadać na innych, ale czy gadają prawde, o to jest pytanie... Także jak chcesz się czegoś dowiedzieć aby się publicznie " Po chwalić " zdobytymi informacjami, to jak już się czegoś dowiesz od osób trzecich, zapytaj się mn czy to prawda a później pisz, bo piszesz wszystko co Ci powiedzą, nie wiedząc jak było albo jak jest.... Ktoś Ci coś mówi, a Ty od razu lecisz na forum pisać, zamiast zapytać i upewnić się czy to prawda xD śmieszne podejście