Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dobra nara, jak coś chcesz to pisz w grze, żebym cię przypadkiem nie prowokował tutaj xD
avatar
daję sytuacje do oceny innych, i sami wybiorą czy się do ceibie nastawią czy się nie nastawią czy to cos pogorszy polepszy, a moze znajdziesz nowych przyjaciół z podwórka czy cos
avatar
i jak widzisz - ja w połowie zakonczyłem wczoraj swoją rozmowę z nim, ale on rozpisał mi się dzisiaj na 3 kartki a4 (żarcik hehe) jak ja mu to nie psuje reputacji, ja poprostu mówie szczerą prawdę, i połowa serwera o tym wie, jaki jest - jego reputacja go nie zawodzi, także nie będe mu dalej psuł publicznej opinii, bo szkoda z typem nawet konwersować jak tutaj podchodzi to pod "prowokacje" xD
avatar
Nikogo nie prowokuję, ja tylko prowadze konwersacje
avatar
@Krzysiuxd oj nie wiem czy czytałeś ty regulamin czy tylko na niego spojrzałeś "- Zabrania się pisania postów, tematów oraz wiadomości na Shoutbox tylko po to, by kogoś sprowokować"
avatar
i jaką reputację chłopie
avatar
ja i tak napisze publicznie, bo nie możesz mi tego zabronic - na to juz punktu regulaminu nie ma chłopcze Język Wiele osób zapamiętało cie jak byłes helperem i powiem ci tak - na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci Uśmiech "Tb konwersacje bo była zbyt mało interesująca jak dla mnie" - to tylko świadczy o twoim poziomie - wypowiedziałeś się? daj wyypowiedziec sie innym Oczko
avatar
Okej xD
avatar
ale coś serwer laguje...
avatar
na tym kończę z Tobą konwersacje, gdyż nie mam zamiaru marnować czasu, na wyjaśnianie Ci kolejny raz abyś pisał priv jak masz jakiś problem... I jak chcesz mi odpowiedzieć na te wiadomości to dawaj priv, a nie po raz kolejny będziesz publicznie o coś mn oskarżał albo oczerniał mnie bez dowodów.... Żegnam
avatar
A tak po za tym z tego co pisałeś, to raczej nie grałeś za czasów gdy miałem range Helpera, także wszystko co wiesz, to tylko z opowiadań xD także nie wiedząc jak było z wlasnego punktu widzenia, nie powinieneś wgl wypowiadać się na ten temat... Bo każdy głupi może gadać na innych, ale czy gadają prawde, o to jest pytanie... Także jak chcesz się czegoś dowiedzieć aby się publicznie " Po chwalić " zdobytymi informacjami, to jak już się czegoś dowiesz od osób trzecich, zapytaj się mn czy to prawda a później pisz, bo piszesz wszystko co Ci powiedzą, nie wiedząc jak było albo jak jest.... Ktoś Ci coś mówi, a Ty od razu lecisz na forum pisać, zamiast zapytać i upewnić się czy to prawda xD śmieszne podejście
avatar
Właśnie Ty chyba jej szukasz xD mówiłem Ci 2 dni temu, że jak masz jakiś problem to pisz priv a nie wypisuj jakieś głupoty na mój temat publicznie... Zanim cokolwiek napiszesz na kogoś, to upewnij się czy aby na pewno " te informacje " są prawdziwe, i zdobądź na to jakikolwiek dowód abyś, mógł to udowodnić, a nie obrabiasz mi dupę bezpodstawnie bez jakichkolwiek dowód na to co piszesz... W dalszym ciągu, coś na mn wypisujesz, gdy ja przestałem prowadzić z Tb konwersacje bo była zbyt mało interesująca jak dla mnie... także jak masz dalej cokolwiek pisać o mn to dawaj priv a nie publicznie, bo ośmieszasz się tylko, a mi niszczysz reputację tak jak Ci to powiedziałem już...
avatar
sensacji na serwerze szuka xD
avatar
dostałem informacje ze na helperów też się skarzysz ze nie dopełniają swoich obowiązków, a sam jako helper lepszy nie byłeś - zaraz samego Nightmare wywalisz z teamu, bo ci sie on nie podoba XD
avatar
a najlepiej nie koncz i zachowaj to dla siebie xD
avatar
zacznij od siebie skoncz na kimś innym, serdecznie nie pozdrawiam
avatar
Wiesz Raper, dla ciebie każdy na tym serwerze jest wg, ciebie posmiewiskiem tylko nie ty sam
avatar
tylko i aż, szkoda że chłop nie wie jak brzydko to wygląda, może ten poradnik ktos inny robił, bo dla Ciebie przecież musi być zawsze wszystko perfekcyjnie, i nie liczy się u ciebie DOBRY UCZYNEK z mojej strony tylko to czy popełniłem błąd czy nie xD
avatar
"dobry uczynek" - Raper tak wczoraj skomentowałes swój poradnik
avatar
tylko (az) bledy ortograficzne i tylko (az) wygasle screeny