Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
za co ban
avatar
Szukam ludzi na Legend Boxa dnia 04.05.2021 i 05.05.2021 gdyż z powodu banicji wcześniej się nie uda xD
avatar
I dla tw wiadomości, da sie zrobić solo legend boxa xD nie jeden już tego dokonał Uśmiech
avatar
nie wiem na ch*j sie znowu udzielasz człowieku na mój temat... nie wiesz o co chodzi to po uj się na siłę wpieprzasz
avatar
Raper przecież ty go solo mogłes zrobić - mówić a pisać to jak widzisz co innego xD
avatar
@Kanopus tylko na jedną kratkę po za tym już poka po raz drugi nie wyciągniesz a nawet jeśli to nie wyślesz go dalej
avatar
bug to jest taki, ze dalej mozna na lb wchodzic z legendami
avatar
Także niektórym się może wydawać, że coś takiego jak bezpieczna strefa istnieje.
avatar
Nigdzie, mi raz Palkia uwaliła nawet Terrora w ścianie i raz jak stał za rogiem (strzeliła jakby ściany nie było), ale pamiętam jak taki jeden się podniecał, że 2 sekundy ustał bez poka.
avatar
A gdzie na l bocie jest bezpieczna strefa ?
avatar
jakiś bug na legend boxie... nie możliwe jest to, że każdy padł mając pokemona w bezpiecznej strefie....i to od zwykłych pokemonów
avatar
17*
avatar
O godzinie !7 zaczynamy Legend Boxa , Zapraszamy Chętne Osoby
avatar
Gracz Klaudian proszona o wejście do gry , zbieramy się powoli do Legend boxa
avatar
Wiadomość do gracza Szaman Destroyer, ja będę troszkę później w grze, ale na pewno dziś pójdziemy
avatar
monkaS ale dymy. 3 dzien a mi juz popcornu brakuje powoli
avatar
@Naxer
avatar
Zerknij gg.
avatar
@Glajpik Jak będziesz mógł, to wbij do gry, ponieważ czeka na Ciebie nagroda z wczoraj.
avatar
naxer a znajdziesz coś na niszczenie reputacji?xD