Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kupie Karte Dodrio
avatar
Bóg tibijski nie chce dać czasu na legend, dlatego one nie wracają tylko uciekają nie będzie czasu na robienie zdjęć białych ptaków ani liści innej trawy wszystko przez dawny help team który okradł z ubrań żebraków a ubrał bogatych
avatar
Do RAPERA szaman i ja na 05 . na l boxa mężu Uśmiech
avatar
Sprzedam LEGEND BOXA za punkty premium! pw
avatar
Krzysiuxd, sam odpowiedziales sobie na to pytanie Zdezorientowany
avatar
Ja przeglądam takie wątki też
avatar
W sumie to czemu jak zleci się na sam dół i kliknie "Pełna lista" wyskoczą jakies anonimowe goscie co niby przeglądają wątki, a w rzeczywistości są to jakieś boty co przeglądaja wątki które juz nie istnieją np. "Tajemnicze Shiny" BOT przegląda kto napisał? xD
avatar
wymienie vipa 30 dni za 4x 7 dni
avatar
Wymienię Entei +5 117lvl na suicune
avatar
za co ban
avatar
Szukam ludzi na Legend Boxa dnia 04.05.2021 i 05.05.2021 gdyż z powodu banicji wcześniej się nie uda xD
avatar
I dla tw wiadomości, da sie zrobić solo legend boxa xD nie jeden już tego dokonał Uśmiech
avatar
nie wiem na ch*j sie znowu udzielasz człowieku na mój temat... nie wiesz o co chodzi to po uj się na siłę wpieprzasz
avatar
Raper przecież ty go solo mogłes zrobić - mówić a pisać to jak widzisz co innego xD
avatar
@Kanopus tylko na jedną kratkę po za tym już poka po raz drugi nie wyciągniesz a nawet jeśli to nie wyślesz go dalej
avatar
bug to jest taki, ze dalej mozna na lb wchodzic z legendami
avatar
Także niektórym się może wydawać, że coś takiego jak bezpieczna strefa istnieje.
avatar
Nigdzie, mi raz Palkia uwaliła nawet Terrora w ścianie i raz jak stał za rogiem (strzeliła jakby ściany nie było), ale pamiętam jak taki jeden się podniecał, że 2 sekundy ustał bez poka.
avatar
A gdzie na l bocie jest bezpieczna strefa ?
avatar
jakiś bug na legend boxie... nie możliwe jest to, że każdy padł mając pokemona w bezpiecznej strefie....i to od zwykłych pokemonów