Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
i najlepiej jakby Ciebie usuneli z tego serwera bo najwięcej masz do powiedzenia a najmniej wiesz
avatar
@Krzysiuxd mówisz że dana postać nie należy do cb, jak minute wczesniej na niej byłes aktywny xD
avatar
Entei, suicune, raikou, mew, mewtwo, articuno,moltres oraz zapdos
avatar
to idz na jakąś inną legende, masz 8 legend na twój poziomUśmiech))
avatar
zaraz będe niegrzeczny naprawde
avatar
weźcie go usuńcie z tego serwera, bo przez takich ludzi gracze uciekają... nikt nie może postać na legendach i kamieni lootnać ani połapać bo wszedzie kanopus się pałęta i wybija....
avatar
chłopie XDDD, ja z tobą starałem się zyć w zgodzie, a ty mnie teraz od oszusta wyzywasz? kiedy lub kogo Cię oszukałem?
avatar
@Krzysiuxd a co to ma do rzeczy ? nie pisze teraz o tobie więc nwm na co sie udzielasz oszuście Uśmiech
avatar
stary skąd mam wiedzieć która kratka blokuje resp ?? chyba trzeba sprawdzić wiec stoje na kazdej i sprawdzam lol
avatar
z nim nie ma co nawet dyskusji prowadzic, stoi i blokuje respa od 6 minut i mowi ze, sprawdza czy sie zrespi legenda Duży uśmiech
avatar
raper, przeciez mnie kiedys nazywałes prostakiem ;p
avatar
i nie blokuj respa Oczko
avatar
stary od kiedy tutaj gram nigdy nikt nie był takim prostakiem jak ty... kazdy kazdego szanował i pozwalał bić jak ktos stał wczesniej... a ty ?? prostak , cham i duzo by mozna powiedzieć slow na tw temat
avatar
" wybijać na predkość kto szybciej " - kto pierwszy ten lepszy, legendy do zabiajnia sa dla wszystkich, to nie prywatny resp, chcesz to stoj i bij ze mna
avatar
siemanko. takie pytanko moze ktos polecic jakiegos poka na 80-90 lvl?
avatar
kto pierwszy ten lepszy xD no to skoro ja bije to chyba byłem pierwszy więc powinien zachowywać się jak inni tzn zmienić legende a nie wybijać na predkość kto szybciej...... przez takie coś serwer traci na ludziach, dziekuje nie pozdrawiam
avatar
radziłbym ogarnać tego Kanopusa w końcu , bo przegina już tym swoim prostackim zachowaniem i pajacowaniem... człowiek siedzi sobie na legendzie a ten wbija na chama i wybija bo myśli że gra zrobiona pod niego... ile ludzie skarg mają składać, że tak się nie robi ? jak można tolerować takich chamów
avatar
cooooo?????
avatar
Dziś o godz.19:02 odbędzie się event "Kostka", chetnych do rozruszania swoich palców u dłoni na klawiaturze zapraszamy!
avatar
i tak nie złapiesz xD