Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
chłopie, pisze tu w innej sprawie a ty znowu wyjeżdżasz na inny temat...
avatar
ale ty przecież teraz jesteś swiety zaraz mi powiesz ze ci sie liczby pomyliły na klawiaturze xD
avatar
Ty mówiłes "idz tym 500lvl+ [...]"
avatar
a kto powiedział o jakie postacie mi chodzi ?? xD
avatar
jakbym chyba miał 2 postać to bym miał dostęp do tego domku XD
avatar
niech administracja sprawdzi ip, nie mam po co zdobywać legend skoro na "moim drugim koncie" mam full wszystko i domek z wszystkimi itemami XDD
avatar
więc to on sie nie zna
avatar
no stary jak ktoś bije legende to sie mu nie wybija
avatar
XDDD - TAK KRZYCHU I KRZYSIUXD TO TA SAMA OSOBA JAKI Z CIEBIE BARAN TYPIE XDDD
avatar
i najlepiej jakby Ciebie usuneli z tego serwera bo najwięcej masz do powiedzenia a najmniej wiesz
avatar
@Krzysiuxd mówisz że dana postać nie należy do cb, jak minute wczesniej na niej byłes aktywny xD
avatar
Entei, suicune, raikou, mew, mewtwo, articuno,moltres oraz zapdos
avatar
to idz na jakąś inną legende, masz 8 legend na twój poziomUśmiech))
avatar
zaraz będe niegrzeczny naprawde
avatar
weźcie go usuńcie z tego serwera, bo przez takich ludzi gracze uciekają... nikt nie może postać na legendach i kamieni lootnać ani połapać bo wszedzie kanopus się pałęta i wybija....
avatar
chłopie XDDD, ja z tobą starałem się zyć w zgodzie, a ty mnie teraz od oszusta wyzywasz? kiedy lub kogo Cię oszukałem?
avatar
@Krzysiuxd a co to ma do rzeczy ? nie pisze teraz o tobie więc nwm na co sie udzielasz oszuście Uśmiech
avatar
stary skąd mam wiedzieć która kratka blokuje resp ?? chyba trzeba sprawdzić wiec stoje na kazdej i sprawdzam lol
avatar
z nim nie ma co nawet dyskusji prowadzic, stoi i blokuje respa od 6 minut i mowi ze, sprawdza czy sie zrespi legenda Duży uśmiech
avatar
raper, przeciez mnie kiedys nazywałes prostakiem ;p