Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Arek Bonaventura" Heh zabawne jak wracasz na ten server to jak taki kundel zglodzial to wrocil xD Szoda ze okradles tyle ludzi i tyle razy wbijales lvl a nadal nic nie osiagnales i nie osiagniesz :/
avatar
Pozatym jak w nocy? Sposób na łowienie nie będąc przy komputerze: Zablokować klawisze których się chce używać patyczkami, ustawić postać na /afk on, ustawić pokemona na .h Zablokować bezprzewodową myszkę w 1 jednym miejscu. Smacznie się położyć, włączyć sobie film na telefonie / drugim monitorze, i lecimy z tematem. Proszę to mój cały bot <3
avatar
Panie Kanopuś, na jakim bocie? :O Ja wszystko własnymi rencoma to robie. Proszę mi nie pisać że nie :C
avatar
Arus, nieladnie to tak rybki lowic na bocie w nocy Smutny
avatar
23:33 11 graczy online: Pozdrawiam Język
avatar
ostatnio duzo graczy wróciło, w tym ja - 22:11 12 graczy online takze moze do wrzesnia sie utrzyma xD
avatar
gdzie tam do wrzesnia xD jeszcze nie wiem czy dozyje xD
avatar
Siemanko Uśmiech wraca ktoś do gry od września?? bo planuje znowu pograć jakiś czas Uśmiech
avatar
SPRZEDAM mew2 113/+1
avatar
@"Tumek Roch" WHYYY :C
avatar
Żegnam was moi drodzy, w grze nie widzieliście mnie już od roku. Ale od jutra nie zaznacie też mojego toksycznego humoru na forumce. Uśmiech
avatar
poczebujemy 1 osoby na legend boxa na teraz
avatar
Wątpię że ktoś Ci pożyczy, ale też nie ma się co dziwić bo w 21 wieku nie można ufać ludzia.
avatar
elo ma ktos jakies poksy których nie uzywa? bo chciałbym wrócic sobie podexpic postke ale poksow brak a tak to lipa
avatar
Bedzie nowy pokemon na mapie do lapania to ludzie wroca Duży uśmiech
avatar
Dobranoc.
avatar
Bo i tak gówno jest i będzie
avatar
Zamknijcie tego otsa już lepiej
avatar
przykro się tak patrzy na 0 ludzi online :/
avatar
Siemka pany pomógłby ktoś jutro na wieczór z pieskiem ?