Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kanopus, tego mew2 złapałeś w ub czy sfb?
avatar
@"Arek Bonaventura" Rozumiem nadal nic to nie zmienia
avatar
Dziś obchodzimy 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Cześć i chwała bohaterom !
avatar
@Bayu Po prostu wytłumaczyliśmy sobie w gierce ;>
avatar
@Kanopus Ajaja myslenie go przeroslo XD
avatar
Zeby lowic ryby, zablokowanie myszki nie wystarczy, bo musisz klikac by lowic + musiales sie obracac zeby cie nie rozlaczylo po 15 min, bo afka nie miales wlaczonego xd. Zreszta takie lowienie na afku przez dluzszy dluzszy czas jest uznawane za bota - pkt. 2s
avatar
@"Arek Bonaventura" no tak dlatego napisalem ze caly dom pod pache i lece przez swiat
avatar
@Bayu Oj bayu bayu, ty wiesz doskonale o co chodzi Oczko
avatar
@"Arek Bonaventura" XDDDDDD Proste ze tak caly dom ci pod pache schowalem i do domu ukradlem ez
avatar
@Bayu Tylko nie chce pisać o dwóch ch*jowych akcjach z mojej oraz twojej strony Uśmiech Tylko po to żeby odzyskać swojego Suika którego i tak mi zajumałeś ;X
avatar
@Bayu Prezes ale żeś doj*bał żartem.
avatar
@"Arek Bonaventura" Heh zabawne jak wracasz na ten server to jak taki kundel zglodzial to wrocil xD Szoda ze okradles tyle ludzi i tyle razy wbijales lvl a nadal nic nie osiagnales i nie osiagniesz :/
avatar
Pozatym jak w nocy? Sposób na łowienie nie będąc przy komputerze: Zablokować klawisze których się chce używać patyczkami, ustawić postać na /afk on, ustawić pokemona na .h Zablokować bezprzewodową myszkę w 1 jednym miejscu. Smacznie się położyć, włączyć sobie film na telefonie / drugim monitorze, i lecimy z tematem. Proszę to mój cały bot <3
avatar
Panie Kanopuś, na jakim bocie? :O Ja wszystko własnymi rencoma to robie. Proszę mi nie pisać że nie :C
avatar
Arus, nieladnie to tak rybki lowic na bocie w nocy Smutny
avatar
23:33 11 graczy online: Pozdrawiam Język
avatar
ostatnio duzo graczy wróciło, w tym ja - 22:11 12 graczy online takze moze do wrzesnia sie utrzyma xD
avatar
gdzie tam do wrzesnia xD jeszcze nie wiem czy dozyje xD
avatar
Siemanko Uśmiech wraca ktoś do gry od września?? bo planuje znowu pograć jakiś czas Uśmiech
avatar
SPRZEDAM mew2 113/+1