Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wyjasnijcie to w oktagonie, fame mma potrzebuje takich internetowych zadymiarzy
avatar
Don't cry please.
avatar
Atecjusz win Język haha
avatar
he he nie no ja tu nie będę spama robi ale jesli masz kompleksy luz mi to wisi kolo nosa co taki pet napisze .
avatar
i znów temat kutiego panie jakiś kompleks masz
avatar
@Lamberek nie wiedziałem że jesteś taką spierdolina i zacofany. Twoje bełkotanie lata mi koło ch00ja "Bohaterze XDD
avatar
no ty tam kija masz w gębie a cos i niego w dupie double penetration panie gwiazdorku . twoja zasób słów to tylko kutas/ daław sie i tak dalej ja rozumiem miałeś trudne dzieciństwo ale nie chwal się
avatar
@lamberek wolę mieć kija w gębie niż kutasa w mordzie, dław się tam dalej. Wspominał to cię kolega jak mu bułkę zapierdoliłeś w szkole. @Bayu co tam gulgoczesz?
avatar
@"Arek Bonaventura" te ale kim ty jestes zeby sie cos pilowac?
avatar
i nie wspomnę też kto zawsze zaczynało rozmowę od wyzwisk Atecjuszu .
avatar
i tu się zgodzę pajacu tym razem ja zacząłem ale na starych ci nie jechałem pecie i wyjmij tego kija z gęby bo zaczynasz gwiazdorkę Atecjuszu
avatar
Dobra może nie wojnę poprawka *Nie chce napisać kto pierwszy zaczął wyzywać" więc wsadź sobie dalej dildoska i już nie szczekać.
avatar
@Lamberek j*bany głąbie teraz kozaczek? XDD Nie chce napisać kto pierwszy zaczął wojnę. Więc polecam milczeć bo ci gumka jeszcze pęknie
avatar
@Lamberku, mądrze czynisz..
avatar
wybacz kończę temat tu
avatar
Na sb raczej tego miedzy sobą nie załatwicie a jedynie co to niepotrzebnie zaspamujecie.
avatar
masz dużo racji ale już się stało wiec jak ma cos na mnie niech to powie a nie najazdy robi
avatar
Będzie pisał sam do siebie a Cb to nie dotknie bo nie bedziesz widział jego wypocin, więc co to da? Twój spokój.
avatar
ignore karaluch dalej będzie siał ferment
avatar
no i co to da