Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
idz na cos slabszego skoro nie dajesz rady
avatar
przeciez od zawsze dzikie poki bily w losowym czasie z losowego spella bez exhaustu, wiec w czym problem?
avatar
3x tornado 3 sekundy który sierota to wymyslil?
avatar
tutaj 200lvl sie wbija w w max tydzien i dalej jest za trudno dla niektórych? x)
avatar
gdyby mialy exhaust to by za latwo bylo
avatar
od zawsze przeciez tak bylo ze dzikie poki nie maja exhaustu na czary tak jak gracz
avatar
Po chuj sie ktos bierze za cos co pojecia nie ma. Zwlaszcza ze ktos sie z balansem bawil i ogniste poki ubijaja wodne na sekundy mozna powiedziec
avatar
masakra nawet glupiego skarmory na noobku nie da sie zlapac bo 3x tornado z rzedu..
avatar
Ciekawe który geniusz wpadl na pomysl by niektóre poki czy legi bily po 3x z tego samego skilla z rzedu
avatar
No to sobie poczekasz bo administracja ma tutaj graczy gdzieś
avatar
Panie ale tu za bardzo nic nie ma
avatar
Póki co jest niepubliczny, zmienię to po akceptacji administracji
avatar
Miśki, to limit mojego kilkunastoletniego laptopa, braku stażystów i niewielkiej ilości mojego czasu https://youtu.be/QWOYR3HAS_4
avatar
Tja... to znaczy, że wszystko powoli wraca do normy xD
avatar
A dzieciaki zaś się kłócą xD pieprzona gównoburza
avatar
Szkoda słów na ciebie arek,serio komputer ci łep zrył i byłem tak zwyzywany od " cwela,kurwy" ale ty nic wiecej nie potrafisz jedynie wjezdzac na rodzine ja cie zwyzywalem jak burą suke to siedziales cicho jak myszka pod miotłą i sie nic nis odzywałeś , co ty masz w glowie zeby fadmazony gadac czlowieku odklej sie od tego komputera bo widac ze ci szkodzi
avatar
Debilu, ale to ty zostałeś zwyzywany jak pies, nie wiedziałes już co mówić. Więc klej tam dziure farmazoniarzu
avatar
Tak to zapraszam kolejny raz jak taki mądry jesteś,japierdole arus serio ty to jestes kurwa agent,prawie cala rozmowe to ty siedziales cicho jak mysslka
avatar
Duży uśmiech
avatar
ta spłakałem się normalnie, zostałeś wydupcony z planszy i tyle ^.^