Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Plaże i wiekszosci mapki też wypełniłeś?
avatar
A to tez naprawiłem.
avatar
Nie mowie o zbugowanych na premce tylko o tej duzej zbugowanej wyspie w dól od outlandu
avatar
Tam już zbugowanych nie ma. Jak CI się nudzi możesz zrobić respa roślinnych poków pod premke2.
avatar
A co do mojej ilości energii skoro tak bardzo cię interesuje (albo ci przeszkadza) to chętnie mógłbym pozmieniać mapki na premce żeby były wygodniejsze do biegania jak np. lee albo tą dużą zbugowaną dokończyć i poprawić, gdyby tylko była taka potrzeba.
avatar
No jest większość białych, ale to do końca gry tak ma być. Trzeba mapę urozmaicać. A nie dawać tak samo ciągle.
avatar
No akurat w pokemonach to większość ścian jest białych, więc ja nie widze w tym nic złego
avatar
Tyle lat było tak, to kilka dni różnicy nie zrobi poczuje się lepiej to odpalę gimpa i zrobię.
avatar
pół biedy*
avatar
Od razu do wszystkich używanych ścian, bo co zawsze będziemy dawać białe ściany, no nie.
avatar
No to podłoże zmienić i tyle, otoczenie to półbiedy
avatar
Ale nie pasowało do tamtych ścian i otoczenia, samo centrum mogło być, ale i tak trzeba zrobić grafikę obramowania.
avatar
To akurat jest zbędne skoro może być tam biała ściana i efekt będzie ten sam (a różnica żadna), wystarczyło to tylko dodać w takiej formie jak pokazałeś screena bo było dobre, żadne potwierdzenia kogokolwiek nie były do tego potrzebne.
avatar
Masz tyle energii to zrób odpowiednią grafikę. Do tamtych ścian, zrobisz to dodam od razu.
avatar
To zachowaj to dla siebie ja skończyłem dyskusje. Napisałem Ci na PW. Idę się położyć.
avatar
Jest co drążyć bo denerwuje mnie jego zachowanie.
avatar
Kurde King Poke daj już spokój nie ma co drążyć
avatar
Póki co zostaje po staremu.
avatar
Smartfony !
avatar
moze powiedzcie zeby tv w eq mozna bylo nosic xd