Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Panterka ale nigdy nie było na celu żeby aloot zbierał itemy do bagów i z tego co wiem to Elveres nie jest od skryptów więc wgl ta prośba nie do niego powinna trafić. Uśmiech
avatar
Gdybyś mógł poprawić te skrypty, byłbym wdzięczny
avatar
Elveres, ciągle nie działa autoloot do bagów w sumie to nie bardzo przeszkadza ale jest to duuza strata czasu jeśli się zbiera loot Oczko
avatar
Elve mam pytanie ;d
avatar
Promocja zmienia się z restartem i jest losowo. Tamtego dnia było kilka restartów i jak komuś się udało sprzedał Snorlaxa 50% drożej. Więc nie wiem po co w ogóle poruszać ten temat.
avatar
@Tarble I didn't know that we are supposed to watch the NPC change his mind every hour what pokemon is payed more that day or respectivelly, that HOUR. Pokemons are supposed to be in bonus price for a DAY. And not every person has time to sit there all day unlike someone here. There's a thing called "outside" as well.
avatar
W razie innych uwag kosmetycznych: nazw przedmiotów, bugów mapy, złej ilości hp u poka. Dajcie znać to poprawię. Uśmiech
avatar
Vatasha priv Uśmiech!
avatar
Otoito, dokładnie to na 423 lvlu ma tyle hp, no i on oczywiście z 100lvlem.
avatar
najgorzej to stac w PC i plakac ze sie nic nie ma xd
avatar
Tarble, kto gra ten zyskuję.
avatar
nie na 3 tylko na 2 Duży uśmiech i pozdrawiam Duży uśmiech ja sellnalem snorki xd
avatar
Oto kłamie jak zwykle
avatar
Ale nie każdy o tych godzinach gra Uśmiech
avatar
Z tydzień temu
avatar
Był na 3h od 02:00 do 05:00
avatar
Był nie dawno snorlax 50% droższy.
avatar
Okey, ja bym walczył o Snorlax 50% u NPC bo od ponad miesiąca czekam Smutny
avatar
Nic takiego czym można się pochwalić.
avatar
Póki co chyba nic, w bazie itemów dałem kilka nowych przedmiotów i tłumaczeń.