Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Spoko nie wnikam, po prostu wiem że było a nie ma tak więc powodzenia z naprawą Oczko
avatar
Na testowym działa. Możliwe, że nie zostało jeszcze wprowadzone. Tak zgłaszaliście, ale był całkiem nowy skrypt pisany i to nie było takie proste żeby to przetestować.
avatar
Zgłaszaliśmy już niepamietam z kim ale w ten sam dzień w który się to zepsuło
avatar
Chwila, moment. W takim razie loguje z testowego na white.
avatar
Właśnie nie działa o tym mówie Duży uśmiech
avatar
No przecież tak to działa. Jak wypełni główny BP szuka miejsca i wypełnia inne.
avatar
Co mi to da jak kupie sobie bp? i tak muszę przerzucać itemki a przed nowym rokiem wystarczylo tylko zabijać pokemony i samo zbierało się do wszystkich bagów jakie miało się w głownym
avatar
Itemy do bagów? Nie lepiej kupić bp? Nightmare jest od takich rzeczy. Nemka ja też siedzę w skryptach jakby na to nie patrzeć, ale ja zajmuje się tymi prostymi, potrafię edytować je. Sam za chiny bym ich nie napisał ani tym bardziej nie naprawił.
avatar
aha okej nie wiedziałem, ale przecież działało zbieranie do bagów
avatar
Panterka ale nigdy nie było na celu żeby aloot zbierał itemy do bagów i z tego co wiem to Elveres nie jest od skryptów więc wgl ta prośba nie do niego powinna trafić. Uśmiech
avatar
Gdybyś mógł poprawić te skrypty, byłbym wdzięczny
avatar
Elveres, ciągle nie działa autoloot do bagów w sumie to nie bardzo przeszkadza ale jest to duuza strata czasu jeśli się zbiera loot Oczko
avatar
Elve mam pytanie ;d
avatar
Promocja zmienia się z restartem i jest losowo. Tamtego dnia było kilka restartów i jak komuś się udało sprzedał Snorlaxa 50% drożej. Więc nie wiem po co w ogóle poruszać ten temat.
avatar
@Tarble I didn't know that we are supposed to watch the NPC change his mind every hour what pokemon is payed more that day or respectivelly, that HOUR. Pokemons are supposed to be in bonus price for a DAY. And not every person has time to sit there all day unlike someone here. There's a thing called "outside" as well.
avatar
W razie innych uwag kosmetycznych: nazw przedmiotów, bugów mapy, złej ilości hp u poka. Dajcie znać to poprawię. Uśmiech
avatar
Vatasha priv Uśmiech!
avatar
Otoito, dokładnie to na 423 lvlu ma tyle hp, no i on oczywiście z 100lvlem.
avatar
najgorzej to stac w PC i plakac ze sie nic nie ma xd
avatar
Tarble, kto gra ten zyskuję.