Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@xigggortm Jak ci to tak przeszkadza to po co kupujesz vipa?
avatar
Bijcie się Duży uśmiech
avatar
No tu muszę przyznać @KiviiIvisnessowi rację.Bo tak właśnie niestety jest ,że większość graczy w ogóle nie myśli o przewadze typu.Nie mówiąc już o umiejętnościach i strategi.A zaś mają problem z wykonaniem głupiego questu np. w Tarroco, albo zagadkowym z pokonaniem lidera. Mając nawet wszystkie Shiny poki do dyspozycji.Według,niektórych nic się nie da.
avatar
Gra jest tragicznie prosta i ten NERF jest BARDZO DOBRY. To, że większość słabo gra było widać wczoraj, jak gracze z dużo wyższymi lvlami przegrywali ze mną duele bo nie potrafią używać kontr na moje pokemony a o kolejności ataków nie wspomnę. Przykład: mam wyciągniętego Shiny Venusaura a gość wyciąga Ocen Blastoisa i się dziwi, że nie może nic zrobić.
avatar
Zacznijmy od tego, że został poprawiony balans legend na 200lvl.Kiedyś Mewtwo i Mew w zależności od swojego lvla, miały od 250k hp do 300k hp max na (200lvlu +).Bramka poziomowa na nowym Respie w strefie premium 2 to też celowy i praktyczny zabieg.Trochę pomyślunku a nie ,że trzeba wszystko tłumaczyć od A do Z.
avatar
ale sie czepias,z a sam sie nie wczytałeś Uśmiech
avatar
@tomeczekq Wiem co piszę, jeszcze nie zwariowałem
avatar
za przeproszenie z ta bramka i legami to sa jaja ludzie kupuja vipa zeby expic a na vipe jeszcze bramke dac smieszne
avatar
chyba ty nie wiesz co piszesz .. "i tak używają ' sam nie rozumiesz podtekstu
avatar
o to chodzi żeby używali, chyba nie zrozumiałeś
avatar
i tak uzywaja Duży uśmiech
avatar
Balans został przeprowadzony po to,by ludzie zaczęli używać w końcu alkomikstur do tego. (Mowa o 200+)
avatar
na elder bellsomach zanim mewto uzyl wszystkich czarów prawie spał ;d zostalo mu pare % na redzie .. smiech Uśmiech Smutny
avatar
eh teraz mi sie zle expi
avatar
Jakieś uzasadnienie nerfów? Oprócz "balansu"
avatar
ja mew i mewto bym zostawil te 600 k hp ;d lipa Duży uśmiech
avatar
dobra rage moze troszke zbyt duzo bije jak wchodzi ale nic poza tym
avatar
jak wszyscy gracze wieczorem wejda to nawet niechce mi sie wyobrazac ;p
avatar
lipa jak nic beda dymy ;p
avatar
na shiny uzywa sie alko a ja nie uzylem jeszcze ani jednej