Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Czo to sie stanelo, jest tu Smerfu?
avatar
kto dzis l boxa pisac lollek
avatar
bo byla mowa o tym jak dodac plusika a przez to niektorzy mogli tego nie widziec Duży uśmiech
avatar
@Tarble aktualizacja forum coś zepsuła, klasyk
avatar
Elve Night czemu to do dawania reputu jest tak nisko ze normalnie tego nie widac (looknijcie https://zapodaj.net/2a29aa5462ed3.bmp.html )
avatar
Nie wiem jak wy ale ja jestem za czasów gdzie expiło się na typlo i expiłem postki samym terror gengarem wiec nikt mi nie wmówi ze za trudno jest
avatar
No to były czasy xD
avatar
Brak czasu to słaba wymówka, większość tych osób całe dnie w PC przesiaduje ale "nie mam czasu".
avatar
Sam czterema shiny expiłem wszystkie 5 postek (tymi prawie najtanszymi), gdzie większość osób śmigała z charizardem, venomothem, nie mówiąc już o scytherze. Spędziłem (o ile dobrze pamiętam) równe 3 miesiące na expie dzień w dzień a niektórym się nawet 1 legi nie chciało zrobić
avatar
Ithu: nie musisz mi tego tłumaczyć. Teraz wszystko idzie szybciej, łatwiej. Po prostu "płaczki" marudzą, że mają 150 lvl a 1-2 shiny a kiedyś na tym lvlu wszyscy mogli się pochwalić co najmniej czterema.
avatar
No to zgoda, ale na spokojnie można sobie zarabiać. Tam ile wpadnie to tylko na +.
avatar
I nie mówię ze nie da rady uzbierać 200td na thyplo tylko że do 120lvla ciężko uzbierać taką sumę bo tego jednak trochę trzeba ubić a lvl do tego 120 idzie "raz dwa".
avatar
Jak dla mnie wszystko sprowadza się do pracowitości graczy i wytrwałości.
avatar
No jest pewnie, że tak.
avatar
ALe ja nie mowie o terrorze, w cenie OKOŁO 200td jest kilka shiny.
avatar
A do zbijania nie trzeba nawet shiny Blastoise, Steelix, Kabutops, Tyranitar można nawet połapać Sudowoodo jak ktoś cierpliwy.
avatar
Nie wspominając o respach Charizardów (ten po klucz na mutant zarda) tam za zbicie 1 respa jest od 1900-2000 esencji ognia.
avatar
Jak nie da rady uzbierać skoro ja tak robiłem. Zarobiłem na 4 trzeba tylko chcieć. Poza tym 120 lvl na tylpho to żaden problem przy zarobku.
avatar
Wszyscy się uparli na terrora... fakt, jest świetny ale są jeszcze takie shiny jak: Maroon Sandslash, Solar Hypno, Emerald Marowak, Metal Steelix, Shiny Seadra, Shiny Kingler, Shiny Farfetchd. A to tylko te "niezbyt drogie" shiny pasujące (mniej lub bardziej) pod exp na pokemonach ognistych.
avatar
Na 120lvlu na pierwsze shiny? To chyba musiałbyś biegać gdzieś typowo pod zarobek, bo na thyplo do tego lvla nie da rady ok. 200td uzbierać (a to dopiero 1 shiny).