Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tak nie może być! Toż to karygodne! Mam swoje żądania i domagam się ich spełnienia! Więcej zmian! Zmieniać to co złe! Zmieniać zmiany! Zamieniać zamiany! Wymieniać wymiany! Rościć roszczenia!
avatar
Gdyby większość zmian była nie potrzebna albo całkowicie bez sensu i to wszystko tylko na pokaz.Czego to błyskotliwy geniusz nie robi lub nie zrobił.
avatar
Nie zachowujcie sie jak typowe płaczki marudzac po kazdej zmianie jaka tylko wejdzie.
avatar
No po prostu przypadkowy genialny pomysł, akurat teraz zrobić bramkę poziomową od 250lvla przed samym wejściem na Charizardy.No szkoda słów po prostu.
avatar
vipa mam ale nie odpalam bo jak logam raz na 3 dni zeby 30min cos pobić to mi szkoda
avatar
ja rozumiem, że server musi zarabiać i wgl. ale bez przesady
avatar
Kupuj vipa mordko! Pay2win <3
avatar
dlaczego na chrizardy jest teraz bramka od 250 levela ? wczesniej nie bylo jak sie teraz okazalo ze mozna tam przyjemnie expic to nagle sie pojawila -.-
avatar
Slowo dymy mi jest znakomicie znane <3
avatar
To ty chyba nigdy dymów nie widziałeś xD To była tylko bezsensowna konwersacja. Uśmiech
avatar
To ty mi Ithu lepiej powiedz xD
avatar
Vata, jakie dymy? Co za dymy?
avatar
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Pań Uśmiech
avatar
Kurde nie ma człowieka pare dni i takie dymy opuszcza no szkoda ;c PS. Wszystkiego dobrego Piękne Panie <3
avatar
A dziekuje slicznie :*
avatar
Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie Uśmiech <3
avatar
Naprawione.
avatar
Tak tylko przypominam: 19:52 7 Olbrzym pancerz żółwia.
avatar
Siema siema Koleżkowcy
avatar
Szczegóły masz na PW. Zrozumiesz jak przeczytasz po co ;p