Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
W kategorii "Patokalipsa": Patros, Vatasha i Nulo, razem ponad kilo vs MOPS
avatar
W kategorii "Przedsiębiorca: Rak "Mam 2 firmy" Keri 182 cm, 77 kg vs Heniu "Lubię domki" Tarble 179 cm, 85 kg
avatar
W wadze super ciężkiej Osadnik "Żuber" Fans 185 cm, 92 kg i Chesd "Waliza" Skrzynecki 195 cm, 90 kg vs Night "Zygz" Mare 172 cm, 95 kg i Elveres "El Peres" Gringo 174 cm, 56 kg
avatar
kiedy? 70 lutego ?
avatar
Cena to jedynie 69zł 69 gr, wydarzenie odbędzie się 69.69.6969 roku.
avatar
@Flaszeq oczywiście, że każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale zdanie zwykłego gracza i tak nic nie znaczy w tym przypadku.Bo przecież nikt nie może podważać zdania szanownego pana MG.
avatar
xD
avatar
Jaka cena biletu ?
avatar
KWS 69 - Gracze vs Sharp#Team !!! Na gali dodatkowo odbędzie się premiera nower płyty Patrosa pt "Patrokalipsa" Bilety na gale do nabycia u Warcisława. Zapraszam Duch Vatashy
avatar
Davin ale skoro sie komuś coś nie podoba to chyba ma prawo sie wypowiedzieć
avatar
ja jestem na nie jak coś
avatar
Tak nie może być! Toż to karygodne! Mam swoje żądania i domagam się ich spełnienia! Więcej zmian! Zmieniać to co złe! Zmieniać zmiany! Zamieniać zamiany! Wymieniać wymiany! Rościć roszczenia!
avatar
Gdyby większość zmian była nie potrzebna albo całkowicie bez sensu i to wszystko tylko na pokaz.Czego to błyskotliwy geniusz nie robi lub nie zrobił.
avatar
Nie zachowujcie sie jak typowe płaczki marudzac po kazdej zmianie jaka tylko wejdzie.
avatar
No po prostu przypadkowy genialny pomysł, akurat teraz zrobić bramkę poziomową od 250lvla przed samym wejściem na Charizardy.No szkoda słów po prostu.
avatar
vipa mam ale nie odpalam bo jak logam raz na 3 dni zeby 30min cos pobić to mi szkoda
avatar
ja rozumiem, że server musi zarabiać i wgl. ale bez przesady
avatar
Kupuj vipa mordko! Pay2win <3
avatar
dlaczego na chrizardy jest teraz bramka od 250 levela ? wczesniej nie bylo jak sie teraz okazalo ze mozna tam przyjemnie expic to nagle sie pojawila -.-
avatar
Slowo dymy mi jest znakomicie znane <3