Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ale skąd ten tytuł? XD
avatar
PROSZE WSZELKIE REKLAMY USTALAĆ ZE MNĄ !
avatar
A to ja nie wiedziałem że program dokumentalny mam :O
avatar
W przerwach między walkami zapraszamy na reklamy sklepu u Marka, Jonas i Warcisława oraz zapowiedź wywiadu z graczami z TOPki - Eliany i Davina pt "2 players 1 laptop"!
avatar
Prosze nie reklamować się na mojej gali. Wszelkie reklamy oraz sponsorowanie produktu najpierw prosze uzgodnić ze mną Uśmiech
avatar
Przed walkami zapraszamy na program dokumentalny prowadzony przez Ithuriela pt "Jak wbić 200 lvl i nie płakać, że nie mam wsystkich shiny".
avatar
Kurde myślałem że jako stary Tutor znajde się w innej wadze ;c
avatar
(posty nie mają na celu kogokolwiek urazić, w przypadku skrajnych emocji polecam pewną maść Uśmiech))
avatar
ha ha ha moje policzki ała <3
avatar
W kategorii "Patokalipsa": Patros, Vatasha i Nulo, razem ponad kilo vs MOPS
avatar
W kategorii "Przedsiębiorca: Rak "Mam 2 firmy" Keri 182 cm, 77 kg vs Heniu "Lubię domki" Tarble 179 cm, 85 kg
avatar
W wadze super ciężkiej Osadnik "Żuber" Fans 185 cm, 92 kg i Chesd "Waliza" Skrzynecki 195 cm, 90 kg vs Night "Zygz" Mare 172 cm, 95 kg i Elveres "El Peres" Gringo 174 cm, 56 kg
avatar
kiedy? 70 lutego ?
avatar
Cena to jedynie 69zł 69 gr, wydarzenie odbędzie się 69.69.6969 roku.
avatar
@Flaszeq oczywiście, że każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale zdanie zwykłego gracza i tak nic nie znaczy w tym przypadku.Bo przecież nikt nie może podważać zdania szanownego pana MG.
avatar
xD
avatar
Jaka cena biletu ?
avatar
KWS 69 - Gracze vs Sharp#Team !!! Na gali dodatkowo odbędzie się premiera nower płyty Patrosa pt "Patrokalipsa" Bilety na gale do nabycia u Warcisława. Zapraszam Duch Vatashy
avatar
Davin ale skoro sie komuś coś nie podoba to chyba ma prawo sie wypowiedzieć
avatar
ja jestem na nie jak coś