Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak się nikt nie domyśli, to się krzywda nie stanie. A jeśli to widać na pierwszy rzut oka, to się kończy tak, jak teraz.
avatar
Nikt nie chce żeby było 24/7, ale raz na jakiś czas jak ktoś będzie łowił botem żeby pogadać to według mnie krzywda się serverowi nie stanie.
avatar
Dalej nie rozumiem w czym problem jak ktoś będzie sobie łowił na bocie będąc przy tym "aktywnym". Ten fish tak wolno leci, że jedyny sposób na łowienie to ustawienie sobie hotkeyów i spamowanie ich bez patrzenia w monitor, ale wtedy pewnie też byłby ban "bo nie odpisuje".
avatar
Och, to proste, 2e) i 2f) załatwiają sprawę
avatar
Cytaty punktów z regulaminu adekwatne do sytuacji xD Ale jeśli łowienie to denerwowanie administracji lub jej obrażanie to niech ci będzie.
avatar
Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania gracza za jej denerwowanie lub obrażanie
avatar
ale jak widac ryb nie mozna lowic przez dluzysz okres czasu bo uznawane to jest za bota
avatar
Nie ma takiego punktu bo czytalem ten regulamin, wlasie po to by uniknac takich sytuacji jak wczoraj
avatar
Natomiast my często lubimy do swojej racji przekonywać też innych, coby zapobiec niepotrzebnej różnicy zdań Oczko
avatar
Znów gość się kłóci z Adminami. Jakbyś czytał regulamin to w którymś podpunkcie jest napisane, że Sharp # Team ma zawsze rację.
avatar
Temat się wyczerpał, jeśli nie masz niczego nowego do dodania, to temat uważam za zamknięty
avatar
Egiliam to chłopak </3 straciłem sens życia...
avatar
@Ithuriel Jeśli ktoś łowi jak człowiek (pisząc w tym czasie z graczami), to ok. A jeśli łowi jak bot, to dostaje bana. Język
avatar
@Peggy "Metody używa się też często do znajdowania rozwiązań przybliżonych, na podstawie których później wylicza się ostateczny rezultat pełnym algorytmem." Pełny algorytm to w tym wypadku oko Egiliama, który jest chłopakiem swoją drogą.
avatar
Poza tym, nie wiem po co robić problem o bota jeśli nawet ktoś go używa ale będąc przy tym "aktywnym". Rozumiem karanie afk botów puszczanych na cały dzień, ale jak ktoś by sobie połowił z godzinę na bocie (piszącw tym czasie z graczami) to chyba krzywda się nikomu nie stanie.
avatar
Ja nie rozumiem wgl o co to całe czepianie się. Jak ktoś jest dostępny (bo reaguje na "polecenia") to raczej ciężko jest coś udowodnić, ale najlepiej free bana strzelić i ELO. Sam raz na jednym servie dostałem bana za "bota" bo przeciez jakąś godzine biegiałem w kółko po expie kratka w kratkę tak samo za każdy razem (niemożliwe a jednak), więc pewnie w tym przypadku "podejrzenia" były kompletnie niczym niepoparte.
avatar
Bol dupy o bana za cos czego nie zrobilem
avatar
bol dupy o lowienie...
avatar
Algorytmow tu zadnych nie ma a juz w szczegolnosci Egiliam, dala bana na 7dni bo jej sie nie podobalo jak spamuje hotkeyami, ot cala prawda
avatar
używałeś*