Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania gracza za jej denerwowanie lub obrażanie
ale jak widac ryb nie mozna lowic przez dluzysz okres czasu bo uznawane to jest za bota
Nie ma takiego punktu bo czytalem ten regulamin, wlasie po to by uniknac takich sytuacji jak wczoraj
Natomiast my często lubimy do swojej racji przekonywać też innych, coby zapobiec niepotrzebnej różnicy zdań Oczko
Znów gość się kłóci z Adminami. Jakbyś czytał regulamin to w którymś podpunkcie jest napisane, że Sharp # Team ma zawsze rację.
Temat się wyczerpał, jeśli nie masz niczego nowego do dodania, to temat uważam za zamknięty
Egiliam to chłopak </3 straciłem sens życia...
@Ithuriel Jeśli ktoś łowi jak człowiek (pisząc w tym czasie z graczami), to ok. A jeśli łowi jak bot, to dostaje bana. Język
@Peggy "Metody używa się też często do znajdowania rozwiązań przybliżonych, na podstawie których później wylicza się ostateczny rezultat pełnym algorytmem." Pełny algorytm to w tym wypadku oko Egiliama, który jest chłopakiem swoją drogą.
Poza tym, nie wiem po co robić problem o bota jeśli nawet ktoś go używa ale będąc przy tym "aktywnym". Rozumiem karanie afk botów puszczanych na cały dzień, ale jak ktoś by sobie połowił z godzinę na bocie (piszącw tym czasie z graczami) to chyba krzywda się nikomu nie stanie.
Ja nie rozumiem wgl o co to całe czepianie się. Jak ktoś jest dostępny (bo reaguje na "polecenia") to raczej ciężko jest coś udowodnić, ale najlepiej free bana strzelić i ELO. Sam raz na jednym servie dostałem bana za "bota" bo przeciez jakąś godzine biegiałem w kółko po expie kratka w kratkę tak samo za każdy razem (niemożliwe a jednak), więc pewnie w tym przypadku "podejrzenia" były kompletnie niczym niepoparte.
Bol dupy o bana za cos czego nie zrobilem
bol dupy o lowienie...
Algorytmow tu zadnych nie ma a juz w szczegolnosci Egiliam, dala bana na 7dni bo jej sie nie podobalo jak spamuje hotkeyami, ot cala prawda
używałeś*
@Peggy żeby mieć całkowitą pewność musieli by stać u Ciebie w domu i patrzeć w tym momencie kiedy go ożywałeś Oczko Nigdy się nie ma całkowitej pewności stad zaufanie algorytmom i nie tylko w tej grze one występują i administracja się na nich opiera Oczko. Nie mam nic do Ciebie, żeby nie było niedomówień Uśmiech
" Heurystyka (gr. heuresis – odnaleźć, odkryć, heureka – znalazłem) – metoda znajdowania rozwiązań, dla której nie ma gwarancji znalezienia rozwiązania optymalnego, a często nawet prawidłowego. " Czyli jak widac sam przyznales ze nie mieliscie pewnosci czy mam jakies boty czy lowie recznie Oczko
algorytmy xD Jak ktos napadnie na bank i bedzie kilka osob podejrzanych to oznacza, ze kazdy jest winny? No wlasnie. Dostalem bana za spamowanie hotkejami, bo zadnego taskera ani innych botow nie mialem. Nastepnego razu nie bedie, bo nie widze sensu grac skoro banujecie ludzi za jakies podejrzenia, ale to juz nie moj problem Uśmiech wasz serwer, wasza frekwencja online Uśmiech peace
Peggy, Egilmiam szybkiego tarota ulozyl i wyszlo z kart ze bocisz. Ciesz sie bo jedna karta bylaby inna i perm Duży uśmiech
Kurde, ja biegam z fishbotem po premce 2 i jakos mi fishing nie leci.. halo halo, skad ogarnac meata bo nie renegeruje mi sie hp.. ;(