Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
kto się przezywa tak się sam nazywa.
avatar
Ja zażartowałem a nie obrażałem. Poza tym kpiny za plecami i wrzucanie to postawa dorosłej osoby. I tutaj widać kto ile ma lat po twojej wypowiedzi. Przekazałem co napisał mi admin masz jakieś pretensje uderzaj do niego z pewnością się ucieszy.
avatar
Na każdym servie który ma "czyszczenie domków" działa on przy Global Savie/Restarcie (czy jak sobie kto to tam nazywa), więc zbędne są te dyskusje Język
avatar
Obraża ze strony Elweresa to jakby pięciolatek chciałby być groźny i dlaczego sie wypowiadasz skoro jesteś kretynem i masz niedokładne info bo domek był kupiony po 5
avatar
Nie musisz go od razu obrażać...
avatar
Arti noobem jesteś xD A info przekazał mi Zygz Ukoj kupił domek o 4 więc o 5 też się nie resetuje. Zresztą mniejsza kto 1 ten lepszy.
avatar
Odpisz mi najt
avatar
Nwm, Elve pisał do jakiegoś adma.
avatar
jaki reset O.o
avatar
Sent, a jakiś admin, to jaki?
avatar
egi odpisz mi xD
avatar
Wygaśniecie energetyka jest oczywiste dlatego zapytałem czy istnieje inny sposób może mi Elve przekaże że schodzi o 12
avatar
No to czekasz, aż zejdzie. Aż tak głupi jesteś?
avatar
Cieżko to zrobić gdy energetyk został użyty na pokemonie głupota jest ci chyba znana
avatar
Najpierw malujesz potem dajesz energetyka XD
avatar
Istnieje jakiś sposób oprócz "zdjęcia" energetyków z poków przez to nie da się pomalować pokeballa
avatar
Do tego jak to jakiś admin do Evle napisał, że ok. 12 w nocy. Nie zwolnił się, jak nie wie nawet administracja to niech informacji fałszywych nie daje.
avatar
Pierdole to, niby 2 tyg. i domek wolny, a nie jakiś reset. I kurwa po domku. ELO
avatar
kto nie? kappa
avatar
Ja tez Duży uśmiech