Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

CZm nie mg zainstalowac aktualizacij tego clienta
Zaprszam wszystkich na event, który odbędzie się dzisiaj o 19:00 Uśmiech
Czekam w grze.
Elve masz czas moze ;d?
Postaram sie byc Duży uśmiech Elveres licze ze u cb sie uda mi wiecej trafic niz tylko dwie cyfry u strefcia xd
Zapraszam wszystkich serdecznie na "Kostka Event", który odbędzie się w środę 13.09 o godzinie 19:00!!!!
Stefan to dlatego ze od tylu dni zapowiadales to i to "free item" kazdego skusilo Duży uśmiech a jakbys robil licytacje to bys widzial o ile mniej osob by bylo (plus kilka mc mi sie wydaje ze bylo ) Język
spodziewałem się mniejszej frekwencji xD
Zgadzam się z Tarble Oczko
Stefcio super event Duży uśmiech kostka ciekawa aczkolwiek ciezka do ogarniecia byla Duży uśmiech
Już
Nick:Arus
Zbugowałem się w mapie mogę prosić o tp do pc ?
to juz lepiej sie jakiegos itemka zmienic xD
ciekawiej sie go robi jak jestes gm'em, zmieniasz sb wyglad na jakiegos poka to w wyzszej wysokosci gracze cie nie poznają Język wtedy jest zabawa
standardowy find me event
ja pamietam jak kiedys gralem na jakis serwach pokemon to robilem event w chowanego i wskazowki dawalem xD raz mnie znalezli = 1 pokemon Duży uśmiech
PRZYPOMINAM do wygrania będą również pokemony (nie gówna a dobre poki w każdej nagrodzie) poza nimi itemki które każdego gracza zainteresują Uśmiech ahhh no tak i w jakichs sześciu nagrodach umieściłem po bonusowym shiny Uśmiech więc radze zrobic duzo miejsca na poczki XD
jaki event XD
Event odbêdzie siê jutro kolo godzin wieczornych