Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie tylko resp pinsirów się powiększył )
avatar
A może to do kryminalnych zagadek trzeba zgłosić, resp pinsirów obok Viridian zwiększył się za to z 3 szt. na 5 szt. hmmm ciekawe xD
avatar
może ten wulkan w cinnabar nie jest jakimś bardzo popularnym miejscem ale bez przesady żeby zwykły pokemon respił się dłużej niż wszystkie legendy razem wzięte Uśmiech
avatar
10:31 Przedmioty z Ninetales: Karta Ninetales. no to już akurat wyszło Uśmiech Ale Vulpixy od 30min znikły Smutny
avatar
Tak i nie wiem ;/
avatar
szybkie pytania szybka odpowiedź : Czy z pokemona Ninetales leci normalnie karta? Dlaczego Vulpixy się tak długo respią ?
avatar
sprzedam shiny pokemony wszystkie dostepne na serwie xD
avatar
22:48 Do łapania Tyranitar użyto: 16x ultra ball.
avatar
nie wpieniaj mnie bardziej niż jestem Duży uśmiech dziś tak się zagotowałem że zarejestrowałem się na forum żeby wyrzygać żale Duży uśmiech ale poważnie mówiąc mam już dość tego że nic nie mogę tu złapać i chyba znów będzie unistal;
avatar
kolejny xD
avatar
22:20 Do łapania Tyranitar użyto: 218x ultra ball.
avatar
A ja przedwczoraj xatu w 54ub, a jak wracałem to w 8ub kolejne xatu xD Poza tym wczoraj tyrek w 8ub a dzis w 60
avatar
to nie pech do 1 pokemona tylko nic tutaj złapać nie mogę tylko po kilka dni tracę na 1 pokemona i nic td w dupę idzie na ub i nic nie wchodzi
avatar
tak jak i do reszty pokemonów nic się nie da złapać pidgeott wszedł mi po 200 ub meganium 300 cos nie chce mowic ile na scythera straciłem
avatar
widocznie masz pecha bo gengary ogolnie wpadaja dosc szybko
avatar
jak chcialem squirtla ziomeczkowi jakiemuś nowemu złapać żeby się nie zniechęcił to 94 ub na squirtla poszło to chyba przesada ...
avatar
3 dzień na zlapanie gengara bali w ciul i troche i nic
avatar
Ile poswieciles czasu na zlapanie pokemona?
avatar
na ktorego? xd
avatar
Zwiększcie szanse na złapanie pokemona bo chujnia straszna jest złapać cokolwiek eventy umarły śmiercią męczeńską !!! Do roboty !! ale poważnie zróbcie coś z tą szansą na złapanie poka bo jest dramat pozdro