Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ok
avatar
Ale gdzie on cie obraził? Przecież on też ma prawo tutaj expić jak ty... żadnego "followania" nie uwzględniłeś na PW, dodajesz randomowe rzeczy dopiero teraz
avatar
wiecej niemam nic do powiedzenia
avatar
okey, a jego tekst który jest hamskim ruchem plus followowanie gracza i zbijanie spota tez jest dopuszczalne ? dopuszczalne jest tez to ze mozesz wejsc na spota napisac jak mnie pokonasz to Ci stad wyjde (mammocniejsze poki wiec chu* CI w du**. Szanuje, a) Obrazanie innych graczy, uzywanie slów wulgarnych i ich pochodnych na czacie głównym jest zabronione. Brawo
avatar
Respy są na tyle duże, że pomieszczą kilku graczy, nie jednego Oczko Skoro expił z tobą, to nie ma czegoś takiego jak blokowanie respa, oraz nie mógł cię blokować, gdy jesteś od niego kilka kratek na otwartej przestrzeni ;/
avatar
https://imgur.com/a/WdnnPZp Egi "mozna ksuc potworki" czyli pozwalane jest chamstwo. n) Zakazuje się umyslnego blokowania drogi innemu graczowi oraz blokowania mozliwosci zrespienia sie pokemona.
avatar
35 osób na serwerze i trochę zostało Uśmiech
avatar
Na tym evencie pojawiło się dużo osób
avatar
Najlepszą reklamą to było pokemon go Oczko
avatar
Jakich reklam / gdzie reklamowaliscie gdy bylo wiecej ludzi na serwerze?
avatar
@Tarble ja myslalem sobie o tych ze Ikea Duży uśmiech
avatar
upsss przypadkiem skomentowałem :/
avatar
mogłeś jeszcze przypadkiem dać gdzieś link do grupki Oczko
avatar
@Nightmare nawet nie miała być krypto :V xD
avatar
Ale kryptoreklama xD
avatar
@Ocelote napisz sobie post na grupie moze tam ktos bedzie chetny
avatar
Szukam osoób na dark abra quest Zabijanie Legend
avatar
Warcisław nie reaguje ;/ jak grochem o sciane :d mozna sobie pisac "hi" ile wlezie Smutny
avatar
Tylko ja nie widziałem partnerów na stronie? xd
avatar
@Tatuator kwiatki to ozdoby z mapy i dlatego tak jest :d a jak ty widzisz je jako meble to pozdro xd