Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tutaj lepszy okaz
avatar
@Egi @Najt pomocy xDD
avatar
W środku jest Mewtwo [130] +3 +obrona +życie (mjutu). Został złapany przez Carisimo.Został złapany przez Fosia.
avatar
"Dobry wędkarz musi przechytrzyć nie tylko rybę ale i kolegów z Sharp#Team-u"
avatar
Druid z Peggy na rybach xD >> /watch?v=guuFLs2J7NY
avatar
@Tracz Biznesu kuzynek jak do mnie wbija to minecraft i minecraft to musiałem zainstalowac ;P
avatar
to zagraj w ta gre i przyjdz potem jak tamten typek se pójdzie
avatar
negatywny widze shinigma luncher
avatar
sprawa Closed
avatar
co ty na to
avatar
NExt time zrobie tak ze bede robic scr co sekunde i wysle ci 50 do ogladniecia
avatar
ok
avatar
Ale gdzie on cie obraził? Przecież on też ma prawo tutaj expić jak ty... żadnego "followania" nie uwzględniłeś na PW, dodajesz randomowe rzeczy dopiero teraz
avatar
wiecej niemam nic do powiedzenia
avatar
okey, a jego tekst który jest hamskim ruchem plus followowanie gracza i zbijanie spota tez jest dopuszczalne ? dopuszczalne jest tez to ze mozesz wejsc na spota napisac jak mnie pokonasz to Ci stad wyjde (mammocniejsze poki wiec chu* CI w du**. Szanuje, a) Obrazanie innych graczy, uzywanie slów wulgarnych i ich pochodnych na czacie głównym jest zabronione. Brawo
avatar
Respy są na tyle duże, że pomieszczą kilku graczy, nie jednego Oczko Skoro expił z tobą, to nie ma czegoś takiego jak blokowanie respa, oraz nie mógł cię blokować, gdy jesteś od niego kilka kratek na otwartej przestrzeni ;/
avatar
https://imgur.com/a/WdnnPZp Egi "mozna ksuc potworki" czyli pozwalane jest chamstwo. n) Zakazuje się umyslnego blokowania drogi innemu graczowi oraz blokowania mozliwosci zrespienia sie pokemona.
avatar
35 osób na serwerze i trochę zostało Uśmiech
avatar
Na tym evencie pojawiło się dużo osób
avatar
Najlepszą reklamą to było pokemon go Oczko