Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wypaliles sie i tyle haha xD
avatar
Slaba prowokacja xd czasem az szkoda, ze brak [MG] Elveresa bo juz dawno by ja wyegzekwowal xD
avatar
/watch?v=Qcp2W1-SFt4
avatar
Nikt o mnie dzisiaj nie gada muszę się pochwalić, że złapałem Feraligatra i zaczepić Stefana w jego temacie. Smutno mi bo nikt o mnie nie gada Smutny
avatar
17:04 Do łapania Feraligatr użyto: 1x ultra ball.
avatar
@"Tracz Biznesu" moze ci sprawdzic dajac kolejnego Duży uśmiech
avatar
Admin mógłbys sprawdzic ile mam warn na Belzzii bo łejn mowi ze 2 a ja jakoś mu nie wierze
avatar
@keso chyba "pure" z ziemniakow xd
avatar
Pure
avatar
:v
avatar
Wedle Upodobania Duży uśmiech
avatar
odpowiadanie na to co piszesz a gadanie o Tobie to 2 rożne rzeczy. Przykro mi, że nawet tego odróżnić nie potrafisz
avatar
Ej to dlaczego dalej o mnie gadacie? ponoc macie duzo wiele ciekawszych tematow xd
avatar
Hejterzy... oni sa wszedzie! zazdroszcza mi ech Smutny sie komus powodzi w zyciu to juz zostaje obsmarowany xd ludzka zazdrosc ;/
avatar
@Davin Ciii niech dalej mysli ze jest tak Zajebisty ze kazdy tylko o nim mowi xddd
avatar
To nie sława tylko po prostu coraz więcej osób ma z Ciebie beke
avatar
To juz ty sam wiesz najlepiej :d powinienes o to zapytac samego siebie Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri a jakie to jest uczucie nie miec znajomych i komentowac zdj na fb ludziom z gierki?
avatar
To uczucie gdy masz taki "fejm", ze jestes na tyle slawny, ze inni mowia tylko o tobie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
avatar
nawet sie nie wychylam XD