Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Night, taka mała propozycja - co Ty na to by dodać na stronie ranking osób z największą liczbą zdexowanych poków? xD
avatar
Gdzie Ja bym śmiał wam dogryzać martwię się tylko tak jak Ty o mnie Oczko
avatar
Moja siostra ma sie dobrze ale z tego co widze "zdziczenie" Ciebie dopadlo w tym pc ze takie dymy robisz. Zreszta jak juz chcesz mi dogryzc to zrob to z klasa i nie mieszaj w to mojej siostry
avatar
no xD Ja ją wspieram i zajmuję się mewtwo pod jej nieobecność hehe
avatar
Osa nie żeby coś ale ciebie ostatnimi czasy też widuje tylko tam więc może bez hipokryzji ?
avatar
To ja właśnie zacząłem martwić się bardziej o twoja siostrę żeby tam nie zdziczała w tej jaskini z mewtwo Uśmiech wspieraj ją trochę
avatar
Ciesze sie bo juz sie zaczalem martwic o Ciebie.
avatar
no ja wiem Uśmiech Ale ja sobie krzywdy nie zrobię za długo już tu gram i raczej jeżeli są jakieś prawa obowiązujące w grze to bardziej trzeba martwić się o Stefana
avatar
tylko ze ja go nie bronie xd
avatar
nie martw sie o mnie tylko o swojego kolegę Stefanka
avatar
skoro to dla ciebie nie byle co to wez lepiej wszystkie ostre rzeczy z domu wynies bo jeszcze sobie krzywde zrobisz
avatar
Fajnie, że tak twierdzisz ale to nie byle co Oczko
avatar
Osadnik ale z ciebie ostatnio wrazliwy chlopak sie zrobil ze o byle co robisz afere
avatar
nie hajtam sie :VVV łe
avatar
spoko przyda Ci się pewnie na nowej drodze życia :-)
avatar
xD
avatar
Ajajaj xD
avatar
21:09 Karta Wigglytuff. Bardzo rzadka karta kolekcjonerska +1 do kolekcji <333 dzięki osa <33
avatar
proszę osoby postronne, których temat nie dotyczy o jeszcze chwilkę cierpliwości Oczko i przepraszam za zabranie tyle miejsca na SB.
avatar
nikt cie nie zmusza chociaz nie chcialbym zdobyc top1 walkowerem :C