Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No i faktycznie zle to dziala, bo jestem 2 postaciami w topce xD
avatar
a Ja mam nadzieje, że po uzupełnieniu tego albumu będzie blokada na wyciąganie i jakaś fajna nagroda Duży uśmiech
avatar
Bo jak jest tak jak mysle to ludzie beda sobie przekladac karty po MCkach by wyrzucic kogos z topki xD
avatar
może to się odświeża co jakiś czas dopiero tak myślę teraz to 15td minimalnie za kartę będzie hihihi
avatar
Nie powinno byc tak, ze poziom w rankingu sie zmienjsza gdy wyciagne karte z albumu?
avatar
Btw dodałem rankingi o które prosiliście Oczko
avatar
15 sierpnia jest święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny to na bank o te świętach Night wspomniał. Mam nadzieję, że o mojej sprawie nie zapomniał #update
avatar
To poprosiłbym (jeśli można) o jakieś krótsze vipy niz 30dni, bo za kolejny miesìąc z expem to ja juz dziękuje a trzeba się czymś zająć "do świąt" Uśmiech
avatar
pxg ma złą historię związaną z terminami upków więc lepiej żeby sharp sb pracował na spokojnie bez określania ich Oczko
avatar
Na konkretny nie sądzę, ale przed świętami się wyrobię xD
avatar
Końca nie widać, czyli nie ma co liczyć nawet tak mniej więcej na jakiś "termin"? Smutny
avatar
To jeszcze raz możesz xD
avatar
Zobaczyłem Oczko
avatar
Weź no zobacz dział bugi najt
avatar
A jak wychodzi coś małego to na bieżąco też robię
avatar
Pracuje nad nowym questem i końca nie widać :c
avatar
Halo najt pomóż xdd
avatar
Pytanie do szefa wszystkich szefów: Coś się aktualnie dzieje na tym test servie i w ogóle? Bo temat ze zmianami umarł Smutny
avatar
poruszałem ten temat wielokrotnie ale nie zaszkodzi jak spróbujesz c;
avatar
Kanopus, takie małe info - co Ty na to by napisać to w dziale propozycji? xD