PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Kryminalne zagadki świata pokemon :) (/showthread.php?tid=2550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 21-10-2018

Ten moment, kiedy towar wejdzie za mocno.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 21-10-2018

" Co za tym idzie wierzę w uczciwość "levelowania" ów Seniora na przedziale 500-600. Co do innych przedziałów levelowych w czasach odległych jeden z zarządców PxG nakazał mi milczenie." Duży uśmiech Jeżeli dobrze rozumiem to nieuczciwie expiłem do 500lvl i Ty o tym wiesz jak również jeden z zarządców PxG i Ci nakazał milczeć jeszcze Duży uśmiech Czekam na więcej konkretów, screenów, filmów przedstawienie tego zarządcy co mnie chroni. Znowu zostałem oczerniony publicznie tak więc czekam na jakieś konkrety... (czas start)


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Stefan Krol Zydowski - 21-10-2018

nje Smutny jak ci przeszkadza to zdanie to je usune :* nie obrażaj się już osa ;/


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Nightmare - 02-11-2018

Witajcie kochani, dzisiaj to ja zostanę pisarzem miłości  Ninja Coraz więcej podnosi się głosów oskarżających naczelnego koszmarnego o lenistwo. Czy są zasadne, czy w błędzie? Wykrzyknik Nie wiem, oba obozy pewnie będą miały po części rację  Zawstydzony Krążą pogłoski wśród trenerów, że kilku spośród nich dostało wiadomość wprost z niebios z prośbą o pomoc. Ta nieliczna garstka była wtedy niespotykana w społeczności przez dobre kilka dni, a po tym czasie pojawili się wychudzeni i z podkrążonymi oczami - jedynymi świadkami ich wysiłków. Dopiero po tak długim czasie byli w stanie podzielić się przeżyciami z nami. Ja, choć jestem tylko początkującym redaktorem tego tygodnika, mam przyjemność przedstawić Wam, drodzy czytelnicy, garstkę faktów. Z informacji, do których udało mi się dotrzeć wynika, że znów pojawiły się wśród społeczności twarze nowe, złowieszcze jak i mroczne.  Diabeł Diabeł Kto ocali świat pokemon od dewastacji?  Niezdecydowany Kto zjednoczy ludzi wszystkich nacji?  Anioł Kto stanie się częścią dusznej społeczności, a kto dołączy do tych wąchających trawę od spodu?  Zły Kto podpisał pakt z diabłem, kto knuje i spiskuje? Czy powstrzymacie złe duchy i sprawicie, że ich plany spalą na panewce? Nad tymi pytaniami głowę pozwolę łamać Wam, zaś ze swojej strony dorzucę tylko laurkę:
[attachment=480]
Z pozdrowieniami, 
Nowy, koszmarny redaktor.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Stefan Krol Zydowski - 02-11-2018

(02-11-2018, 00:44 )Nightmare napisał(a): Witajcie kochani, dzisiaj to ja zostanę pisarzem miłości  Ninja Coraz więcej podnosi się głosów oskarżających naczelnego koszmarnego o lenistwo. Czy są zasadne, czy w błędzie? Wykrzyknik Nie wiem, oba obozy pewnie będą miały po części rację  Zawstydzony Krążą pogłoski wśród trenerów, że kilku spośród nich dostało wiadomość wprost z niebios z prośbą o pomoc. Ta nieliczna garstka była wtedy niespotykana w społeczności przez dobre kilka dni, a po tym czasie pojawili się wychudzeni i z podkrążonymi oczami - jedynymi świadkami ich wysiłków. Dopiero po tak długim czasie byli w stanie podzielić się przeżyciami z nami. Ja, choć jestem tylko początkującym redaktorem tego tygodnika, mam przyjemność przedstawić Wam, drodzy czytelnicy, garstkę faktów. Z informacji, do których udało mi się dotrzeć wynika, że znów pojawiły się wśród społeczności twarze nowe, złowieszcze jak i mroczne.  Diabeł Diabeł Kto ocali świat pokemon od dewastacji?  Niezdecydowany Kto zjednoczy ludzi wszystkich nacji?  Anioł Kto stanie się częścią dusznej społeczności, a kto dołączy do tych wąchających trawę od spodu?  Zły Kto podpisał pakt z diabłem, kto knuje i spiskuje? Czy powstrzymacie złe duchy i sprawicie, że ich plany spalą na panewce? Nad tymi pytaniami głowę pozwolę łamać Wam, zaś ze swojej strony dorzucę tylko laurkę:

Z pozdrowieniami, 
Nowy, koszmarny redaktor.

2. NPC można znaleźć w najmroczniejszym zakątku świata pokemon otoczony przez mroczne pokemony!


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Davin - 03-11-2018

Ostatnio jak wchodziłem do sklepu odzieżowego zauważyłem że Nila, nasza koleżanka jest cała zapłakana. Zwierzyła mi się, że ma rodzinę na utrzymaniu, dzieci jeść wołają a ona nie ma co do garnka włożyć. Sklep nie przynosi zysków z powodu brutalnej konkurencji o nazwie "Free Clothing for Nothing by Games". Nic na to nie wskazuje aby jej beznadziejna sytuacja uległa poprawie. Czy nieuczciwe praktyki tego złego człowieka doprowadzą Nilę do bankructwa? Jak będzie wyglądać jej życie w najbliższej przyszłości? Co myślicie o tej niesprawiedliwej a zarazem smutnej sytuacji?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Pokemon Druid - 07-11-2018

Cóż to się dzieje? O jejejeje!
Któż to widział, żeby z magikarpia wyleciała karta Mewy2?
Podobno mewa polująca na karpika przepadła w czeluściach morza i została przez niego skonsumowana.
Przeznaczenie chciało, że akurat ta mewa miała w dziobie kartę, karp o mało co się nią nie zakrztusił.
Karpik - mądra rybcia, choć karty nie znała, to Władcy Mórz ją podarowała.
Jakie będą jej dalsze losy? W czyim albumie wyląduje? Czy to prawda, że planowany jest wodny konkurs?
Na te i inne pytania odpowiedzi znajdą się już niedługo.
A tymczasem...
Pozostańcie z karpiem,
Władca Mórz


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 08-11-2018

[Obrazek: d1vuOq0.png]

Ninja Ijo ijo! Ninja  Bardzo źle dzieje się na serwerze, jeśli policja się nim interesuje. 
Czy to przez brak updatów? Liczne kradzieże? A może przez łamaną w Polsce konstytucje? Krążą też plotki, że to z powodu przetrzymywanej w niewoli Lugii, która jest tam źle traktowana.  Zły
Kiedy rozpoczną się pierwsze przesłuchania? Kto zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Jaka będzie za to kara? Czy coś się zmieni? 
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.  Niezdecydowany


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 24-11-2018

[Obrazek: JwGIt7C.png]


Zagadka powyżej rozwiązana. Policja zajmowała się sprawą Lugii. Nie została ona jednak dalej uwolniona a w świecie pokemon pojawiła się informacja, że jest bardzo wściekła. Diabeł Diabeł Diabeł
Kiedy się uspokoi? Czy ktoś kiedyś się nią zajmie? Co spowodowało jej obecny stan?  Podejrzany Podejrzany
Miejmy nadzieje, że wkrótce przyjdzie nam poznać odpowiedzi!  Anioł


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Stefan Krol Zydowski - 24-11-2018

(24-11-2018, 18:15 )Ithuriel napisał(a): [Obrazek: JwGIt7C.png]


Zagadka powyżej rozwiązana. Policja zajmowała się sprawą Lugii. Nie została ona jednak dalej uwolniona a w świecie pokemon pojawiła się informacja, że jest bardzo wściekła. Diabeł Diabeł Diabeł
Kiedy się uspokoi? Czy ktoś kiedyś się nią zajmie? Co spowodowało jej obecny stan?  Podejrzany Podejrzany
Miejmy nadzieje, że wkrótce przyjdzie nam poznać odpowiedzi!  Anioł

funny xxD rep leci xD


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 27-11-2018

HU! HU! HA! Nasza zima ZŁA! No i nadeszła cicho, dostojnie tak nagle. Zawiał mroźny wicher mamusia Ursaring z trzema młodymi Teddiursa ruszyła na południe schronić się w cieplutkiej gawrze  Zawstydzony To pierwszy rok młodych chciała je nauczyć jak przetrwać w tym ciężkim okresie... Niestety przy zamarzającym już jeziorze nieopodal krzaczka napotkała na bezlitosnych myśliwych z koła łowieckiego Sharp#Team znanych w okolicy jako cisi zabójcy bezbronnych istot świata pokemon. Nie wiem dokładnie, który to łowca naładował broń...przymierzył... i bez mrugnięcia okiem oddał strzał... celny strzał Smutny Młode szlochały, potrącały pyszczkami niestety martwe już ciało Mamusi... Pewnie one też nie przetrwają tej zimy zostały same zdane tylko na siebie... Myśliwym nie było ani trochę żal młodych, najgorszy z nich (znany z tego, że uwielbiał kosze na śmieci bądź duże kontenery w których skórował swoje ofiary)  Diabeł zapakował martwe ciało Ursaringa i pognał w stronę Saffron. Dwaj inni członkowie Teamu pozostali przy jeziorze, w którym postawili ubiegłej nocy siatkę na mające w tym okresie tarło Goldeen... Przy ściąganiu trafiło im się też kilka Magikarpów, które pewnie będą sprzedawane tuż przed świętami na pyszną potrawę "Magikarp po żydowsku". Szczęśliwy Goldeen natomiast zostały przetransportowane i pływają w kilku akwariach. Czy ktoś wykupi Magikarpie i zwróci im wolność czy też zostaną zjedzone? Kto będzie teraz karmił i dbał o Goldeen? I najważniejsze co dalej z trójka młodych niedźwiadków? Czy sobie poradzą i przetrwają zimę.... cdn 

pozdrawiam,
Wasz ulubieniec, wielokrotnie nagradzany laureat "Złotego Koszmaru" Żarłacz Biały.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 10-12-2018

Dokładnie cztery lata temu w piękny letni > deszczowy dzień (10 grudnia 2014r) świat pokemon i serwer PxG zaszczycił swoją obecnością ON  Diabeł Miły, przystojny, grzeczny, pomocny a zarazem skromny trener pokemonów Osadnikfans na forum znany pod pseudonimem Żarłacz Biały ostatni żyjący członek Shark#Team autor popularnego i lubianego wątku "Kryminalne zagadki świata pokemon" jako gracz już prawie spełniony  Ninja Prawdopodobnie z tej okazji kochana administracja szykuje tak długo wyczekiwany update   Serce


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Levux - 20-12-2018

Osa jak myślisz, doczekamy się w końcu Duży uśmiech?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 20-12-2018

(20-12-2018, 21:03 )Levux napisał(a): Osa jak myślisz, doczekamy się w końcu Duży uśmiech?
Tego najstarsi górale z Sopotu niewiedzą  Szczęśliwy


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 22-12-2018

Cytat: 00:05 Nagła Śmierć.
Magiczny przedmiot stworzony przez Ducha Bohatera. Posiada nałożoną Klątwę Klanu Gengarów i zabezpieczenie energii.

Czyżby to jakieś nawiązanie do obecnej sytuacji na serwerze? A może to informacja, co nas czeka w niedalekiej przyszłości? Krążą plotki, że tym duchem jest śp. Elvis, tylko jaki z niego bohater? Tego nie wie nikt. Oczywiste jest jednak, że jego klątwa działa do dziś i trwać będzie jeszcze latami.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Stefan Krol Zydowski - 22-12-2018

(22-12-2018, 01:15 )Ithuriel napisał(a):
Cytat: 00:05 Nagła Śmierć.
Magiczny przedmiot stworzony przez Ducha Bohatera. Posiada nałożoną Klątwę Klanu Gengarów i zabezpieczenie energii.

Czyżby to jakieś nawiązanie do obecnej sytuacji na serwerze? A może to informacja, co nas czeka w niedalekiej przyszłości? Krążą plotki, że tym duchem jest śp. Elvis, tylko jaki z niego bohater? Tego nie wie nikt. Oczywiste jest jednak, że jego klątwa działa do dziś i trwać będzie jeszcze latami.

ów śp. admin nie miał z runką nic wspólnego Zawstydzony


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - nexti - 22-12-2018

jak myślisz detektywie czy wysyp konfidentów ma coś wspólnego z nowym serialem?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 22-12-2018

(22-12-2018, 02:33 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): ów śp. admin nie miał z runką nic wspólnego Zawstydzony

Miał, zza światów podpowiadał leniowi.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Stefan Krol Zydowski - 22-12-2018

Ściana


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Convertos - 22-12-2018

(22-12-2018, 13:57 )Ithuriel napisał(a):
(22-12-2018, 02:33 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): ów śp. admin nie miał z runką nic wspólnego Zawstydzony

Miał, zza światów podpowiadał leniowi.
Oboje są siebie warci xD