Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby

Jest sepia onix a crystal to był kiedyś w anime i to jest tak jagby specjal xD
nexti Poradniki 39 203,958 10-01-2016, 20:22
    Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby

Janek zapomniałes że to nie shiny ^^
nexti Poradniki 39 203,958 10-01-2016, 08:35
    Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby

http://www.serebii.net/Shiny/XY/094.pnghttp://www.serebii.net/Shiny/XY/076.pnghttp://www.serebii.net/Shiny/XY/143.pnghttp://www.serebii.net/Shiny/XY/114.pnghttp://www.serebii.net/Shiny/XY/023.pnghttp:...
nexti Poradniki 39 203,958 09-01-2016, 17:58
    Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby

Jancio Zaraz robię z all atakami więc nie będziesz musiał ^^
nexti Poradniki 39 203,958 09-01-2016, 13:22
  Serce   Wątek: Pokedex Johto
Post: Pokedex Johto

A więc tak jak obiecałem pokedex Johto :)  http://www.serebii.net/xy/pokemon/152.png Nazwa: Chikorita (20lvl) Typ: grass Ataki: M1 - quick attack (20) [normal] M2 - razor leaf (20) [grass] M3...
nexti Poradniki 0 11,728 09-01-2016, 12:14
    Wątek: Pokedex Kanto
Post: RE: Pokedex Kanto

Ooo jak od prezesa pochwałę dostałem to ... xD
nexti Poradniki 8 25,068 07-01-2016, 15:50
    Wątek: Pokedex Kanto
Post: RE: Pokedex Kanto

Są wszystkie z kanto (1liga) ;_; i dzięki :P
nexti Poradniki 8 25,068 07-01-2016, 01:11
    Wątek: Pokedex Kanto
Post: RE: Pokedex Kanto

No a na jakiej innej zasadzie to zrobić? XD ale jeszcze zamienialem na polskie znaki i usuwałem evolucje xD
nexti Poradniki 8 25,068 06-01-2016, 23:08
  Serce   Wątek: Pokedex Kanto
Post: Pokedex Kanto

Postanowiłem zrobić ten poradnik bo często ludzie się pytają o ataki danego pokemona :dodgy:  jeśli zauważycie jakiś błąd piszcie postaram się naprawić. Jak będę miał jeszcze wolny czas to zrobię pozo...
nexti Poradniki 8 25,068 06-01-2016, 16:06
    Wątek: Stare
Post: RE: Stare

ostatnie zdaje please :S
nexti Multimedia 21 54,897 04-01-2016, 17:17
    Wątek: Stare
Post: RE: Stare

To by było spoko tylko nie fer dla ludzi z mew2 xD ale ja bym zrobił ze dajemy mega stone dla pokemona i koło lvl by był znaczek mega evo i dac atak na np m11-12 który by włączał na 5-10s mega evo i o...
nexti Multimedia 21 54,897 04-01-2016, 12:17
    Wątek: Takie tam :)
Post: RE: Takie tam :)

Narazie to niema żadnych "wyborów" ;_;
nexti Propozycje 21 41,435 02-01-2016, 23:19
    Wątek: Nowy Quest !!
Post: RE: Nowy Quest !!

Master Jan a to już administracja pomyśli xD ... a Kadzuk ty to jednak wariat jesteś xD
nexti Propozycje 3 11,917 01-01-2016, 15:07
    Wątek: Takie tam :)
Post: RE: Takie tam :)

Dobra osa źle napisałem xD chodzi mi o to że nie powinieneś tego proponować bo to administracja wybiera czas termin i kto (no może nie kto ale... xD)
nexti Propozycje 21 41,435 01-01-2016, 00:19
    Wątek: Takie tam :)
Post: RE: Takie tam :)

ja myśle że rekrutacje to powinni ogłaszać administratorzy a nie zwykły gracz osadnik xD
nexti Propozycje 21 41,435 31-12-2015, 15:01
  Duży uśmiech   Wątek: shiny abra
Post: shiny abra

da się złapać shiny abre?  teraz to jest tp zwalone więc nie ale czy ogólnie się da?
nexti Pytania 1 6,219 29-12-2015, 16:43
    Wątek: Legedny
Post: RE: Legedny

Glama ale tu chodzi o możliwości ich łapania ^^
nexti Propozycje 15 28,218 27-12-2015, 15:27
    Wątek: Legedny
Post: RE: Legedny

Ja mam pomysł naprawić bugi zwiększyć możliwość łapania o 2x i dać szanse na legęde taką jak teraz ma areo i możliwość handlu legędami (y) ??
nexti Propozycje 15 28,218 27-12-2015, 15:18
    Wątek: "pod te świnta"
Post: RE: "pod te świnta"

wklejone lege boxy xD
nexti Offtop 5 13,094 23-12-2015, 19:55