|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: House III i podsumowanie
Post: RE: House III i podsumowanie
| Ty to wiesz jak wyrywać Pokemony ;) |
|
Koggy |
Multimedia
|
4 |
11,826 |
28-09-2015, 18:57 |
| |
|
Wątek: Odnośnie outfitów
Post: RE: Odnośnie outfitów
| To są postacie które miały bliższy kontakt z administracją. Nie masz na co liczyć ;) |
|
Koggy |
Pytania
|
4 |
10,253 |
18-09-2015, 21:49 |
| |
|
Wątek: Propozycja Nowego Boxa
Post: RE: Propozycja Nowego Boxa
| To chyba się nie różnimy za bardzo ;) |
|
Koggy |
Propozycje
|
6 |
15,194 |
31-08-2015, 21:28 |
| |
|
Wątek: Propozycja Nowego Boxa
Post: RE: Propozycja Nowego Boxa
| Szczerze to shiny box był już omawiany dobre 3 miesiące temu. |
|
Koggy |
Propozycje
|
6 |
15,194 |
31-08-2015, 17:08 |
| |
|
Wątek: Updejt
Post: RE: Updejt
| Spokojnie spokojnie update będzie... kiedyś. xD |
|
Koggy |
Pytania
|
4 |
9,498 |
28-08-2015, 18:18 |
| |
|
Wątek: Stan serwera?
Post: RE: Stan serwera?
| Osób 5-15 W późnej nocy 0 , upa nie było i nie będzie jeszcze jakiś czas. Nudy |
|
Koggy |
Pytania
|
3 |
8,875 |
19-08-2015, 14:49 |
| |
|
Wątek: Propozycje na upa
Post: RE: Propozycje na upa
| Z czego wiem to jeszcze potrwa i to trochę . ;P |
|
Koggy |
Propozycje
|
10 |
25,344 |
16-08-2015, 15:15 |
| |
|
Wątek: Propozycje na upa
Post: RE: Propozycje na upa
| Szkoda że to forma True , którą napisał 2 miesiące temu. |
|
Koggy |
Propozycje
|
10 |
25,344 |
11-08-2015, 21:45 |
| |
|
Wątek: UPDATE...
Post: RE: UPDATE...
| Zbyt krótko grasz aby wiedzieć że, ze wszystkim są tutaj opóźnienia ;3 |
|
Koggy |
Pytania
|
9 |
19,095 |
27-07-2015, 10:45 |
| |
|
Wątek: Wielki [helper]Stefan
Post: RE: Wielki [helper]Stefan
| Zależy czy ta osoba o której to jest życzy sobie tego . ;3 |
|
Koggy |
Multimedia
|
12 |
28,611 |
08-07-2015, 22:40 |
| |
|
Wątek: Propozycja dodania Punktów Teleportcij
Post: RE: Propozycja dodania Punktów Teleportcij
| Takie sobie. Zbyt wygodne jak na gre ktora i tak nie wiele wymaga. |
|
Koggy |
Propozycje
|
3 |
8,253 |
25-06-2015, 23:08 |
| |
|
Wątek: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
Post: RE: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
|
Koggy |
Offtop
|
22 |
58,722 |
26-05-2015, 19:22 |
| |
|
Wątek: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
Post: RE: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
| Czy wiesz że Bóg kocha Cię takim jakim jesteś?
Czy Jedyna słuszna Księga wyznacza twoje horyzonty?
Przyrównałbyś się do tego dobrego syna Ewy czy złego? |
|
Koggy |
Offtop
|
22 |
58,722 |
26-05-2015, 08:27 |
| |
|
Wątek: Ban
Post: RE: Ban
| Rozpatrzę to właściwie ;) |
|
Koggy |
Pytania
|
4 |
10,783 |
24-05-2015, 01:43 |
| |
|
Wątek: Ban
Post: RE: Ban
| Jasne w końcu ten emotikon świadczy że umierasz ze śmiechu ^^ |
|
Koggy |
Pytania
|
4 |
10,783 |
24-05-2015, 01:22 |
| |
|
Wątek: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
Post: RE: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
| Miszcz Pejnta Aproved
http://i62.tinypic.com/n20dgk.jpg |
|
Koggy |
Offtop
|
22 |
58,722 |
21-05-2015, 16:23 |
| |
|
Wątek: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
Post: RE: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
|
Koggy |
Offtop
|
22 |
58,722 |
20-05-2015, 17:41 |
| |
|
Wątek: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
Post: RE: Purple Haze a.k.a. OpanujSie a.k.a Bakuś
| O której chodzisz spać ...? Żebym wiedział kiedy przyjść ;3 |
|
Koggy |
Offtop
|
22 |
58,722 |
20-05-2015, 15:29 |
| |
|
Wątek: Ewolucje pokemonów, wymagania poziomowe, kamienie ewolucji
Post: RE: Ewolucje pokemonów, wymagania poziomowe, kamie...
| Dałbym 10 repów ale to za dużo roboty xD / ODJEBANE PERFEKCYJNIE. |
|
Koggy |
Poradniki
|
8 |
37,661 |
18-05-2015, 18:54 |
| |
|
Wątek: Telewizor itp
Post: RE: Telewizor itp
| Z Pallet możesz sobie przytaszczyć ;3 |
|
Koggy |
Pytania
|
1 |
4,641 |
12-05-2015, 17:37 |