|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
| 4 generacja jest super ! xD
Uwielbiam wprost jednego pokemon czyli empoleona i jego wczesniejsze evo mogli byscie go dodac z tej serii. :D |
|
Adaaa |
Pytania
|
120 |
487,769 |
14-07-2014, 11:55 |
| |
|
Wątek: Nowe Pokemony
Post: RE: Nowe Pokemony
| Najlepiej by bylo jak bys wprowadzil starteryod 3-6 i ich evo narazie tyle wystarczy
Jak widzicie na sygnaturceuwielbiam wprost empoleona jak i jego wczesniejsze evo :D |
|
Adaaa |
Propozycje
|
8 |
20,766 |
14-07-2014, 11:49 |
| |
|
Wątek: Kłamczuch xD
Post: RE: Kłamczuch xD
| Nie musza zawsze admini robic eventow np raz na 3 dni albo nwm ile jakis gracz ma nagrodę i pisze do gm ze chce zrobic no nwm np ox admin pisze ze czekaj w sali do godz ktorejs tam i osoba ktora pro... |
|
Adaaa |
Propozycje
|
18 |
40,308 |
14-07-2014, 11:48 |
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
| Są w planie następne generacje bo 1 i 2 :/ |
|
Adaaa |
Pytania
|
120 |
487,769 |
13-07-2014, 19:15 |
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
| Moze nie w temacie , sa tu pokemony od ktorej do ktorej generacji ? |
|
Adaaa |
Pytania
|
120 |
487,769 |
13-07-2014, 15:23 |
| |
|
Wątek: Kłamczuch xD
Post: RE: Kłamczuch xD
| Ox , gra w szachy - warcaby , Must by the music . Tylko musyka ,
Wyscigi na pokemonach trzeba by bylo zrobic kilka torow , milionerzy ,
Gra w ciemno , klamczuch , totolotek ,
Kost... |
|
Adaaa |
Propozycje
|
18 |
40,308 |
13-07-2014, 14:42 |
| |
|
Wątek: Kłamczuch xD
Post: RE: Kłamczuch xD
| Wlasnie ta komunikacja tylko jest chyba problemem ale jezeli prowadzacy by wymyslil sam pyt i odp do nich to nikt by nie wiedzial jakie odp.
Ps 1 : nie ma tego na zadnym serwerze pokemon więc moze to... |
|
Adaaa |
Propozycje
|
18 |
40,308 |
12-07-2014, 16:38 |
| |
|
Wątek: Kłamczuch xD
Post: Kłamczuch xD
| Hej
Ostatnio wpadlam na pomysl czy nie dalo by sie wprowadzic do gry teleturnieju " Klamczuch " .
Zasady :
*zglasza sie iles tam osob powiedzmy 20 z tego losuje ktos 6 osob oczywiscie prowadzacy.
*na... |
|
Adaaa |
Propozycje
|
18 |
40,308 |
12-07-2014, 15:40 |