|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział
[rosn.]
|
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane |
| |
|
Wątek: Licytacja domku w Saffron
Post: RE: Licytacja domku w Saffron
|
janka14 |
Targ
|
8 |
17,190 |
12-06-2018, 16:39 |
| |
|
Wątek: Licytacja domku w Saffron
Post: RE: Licytacja domku w Saffron
|
janka14 |
Targ
|
8 |
17,190 |
12-06-2018, 21:12 |
| |
|
Wątek: Sprzedam Domek / Mormoran
Post: Sprzedam Domek / Mormoran
| Aukcja domku w Saffron
17:16 Zamknięte drzwi. Naleza do domu 'Saffron House #233'. Mormoran jest jego wlascicielem.
Lokalizacja
Zasady:
Cena wywoławcza 50 td
Przebijać można za minimum 5... |
|
janka14 |
Targ
|
8 |
15,300 |
02-03-2019, 18:36 |
| |
|
Wątek: Sprzedam Domek / Mormoran
Post: RE: Sprzedam Domek / Mormoran
| Oferty tylko składane tutaj w postach będę brał pod uwage żeby wszystko było jasne. Nie chcę też jakiś niedomówień później. |
|
janka14 |
Targ
|
8 |
15,300 |
08-03-2019, 17:36 |
| |
|
Wątek: Sklep u Smerfetki
Post: RE: Sklep u Smerfetki
| niezly post... Brak daty konca licytacji. Zapek 1lvl+ 0? Kolejny minus. |
|
janka14 |
Targ
|
4 |
9,607 |
09-04-2019, 08:48 |
| |
|
Wątek: Sklepik Śp. Patrosa
Post: RE: Sklepik Śp. Patrosa
| Za Błyszczące kamienie ile placisz? Mam 10 :) |
|
janka14 |
Targ
|
13 |
26,016 |
16-02-2019, 14:13 |
| |
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: RE: Sklep u Atevin ??
|
janka14 |
Targ
|
2 |
6,543 |
02-03-2019, 18:14 |
| |
|
Wątek: Wyspy pod Outland
Post: Wyspy pod Outland
| Czy ma ktoś jakąś mapke do nich?
Czy jest tam cos ciekawego? |
|
janka14 |
Pytania
|
3 |
10,552 |
08-01-2017, 15:18 |
| |
|
Wątek: NPC Fatimo - gdzie szukać?
Post: RE: NPC Fatimo - gdzie szukać?
|
janka14 |
Pytania
|
3 |
10,600 |
21-02-2017, 17:47 |
| |
|
Wątek: nowy klient
Post: RE: nowy klient
| U mnie pobiera niezbedne moduły a jest 0B/0B i nic po za cancel nie ma ;./ |
|
janka14 |
Pytania
|
6 |
14,199 |
06-06-2017, 17:47 |
| |
|
Wątek: Premka1 i 2
Post: RE: Premka1 i 2
| Premka 2 od poczatku powinna tak wygladac. |
|
janka14 |
Pytania
|
15 |
39,822 |
05-05-2020, 19:46 |
| |
|
Wątek: Premka1 i 2
Post: RE: Premka1 i 2
| Elder Hitmontop < dziwnie sie zachowuje gdy uzyjemy team atacku. premka 2 |
|
janka14 |
Pytania
|
15 |
39,822 |
05-05-2020, 20:36 |
| |
|
Wątek: Premka1 i 2
Post: RE: Premka1 i 2
| Tak. Tylko gdy jest aktywny team attack |
|
janka14 |
Pytania
|
15 |
39,822 |
06-05-2020, 12:28 |
| |
|
Wątek: Premka1 i 2
Post: RE: Premka1 i 2
| Ostatnio sporo latam po premce i zaczyna troche denerwowac brak podrozowania map clickiem przez mase ciasnych przejsc. Jest troche uciazliwe podczas expienia.
http://i.prntscr.com/OPMqTOeJQ2mwohVNf... |
|
janka14 |
Pytania
|
15 |
39,822 |
15-05-2020, 14:14 |
| |
|
Wątek: Zmiany w cast
Post: Zmiany w cast
| 1. Dodanie możliwości zmiany nazwy castu. Jednak nie dowolnie tylko wybór z gotowych jak np. Sprzedaż, Exp, Questy. Pozwoliło by to nowym graczom na lepsze zbieranie informacji o serwerze. Mi osobiści... |
|
janka14 |
Propozycje
|
4 |
12,094 |
30-06-2017, 19:51 |
| |
|
Wątek: Shiny
Post: RE: Shiny
| Shiny pidgey, sh caterpie? Według mnie shiny na niższe levele jest już sporo. Zamiast tego wolałbym zobaczyć nowe generacje pokemonów. Nowe expowiska. Czy coś ala stałe raidy. |
|
janka14 |
Propozycje
|
3 |
11,119 |
04-07-2017, 10:01 |
| |
|
Wątek: Sapphire Starmie ???
Post: RE: Sapphire Starmie ???
|
King Poke napisał(a): (19-07-2017, 14:15 )
--
Ja bym wolał jakieś nowe "podstawowe" poki niż milion shiny.
--
Zgadzam sie |
|
janka14 |
Propozycje
|
8 |
18,391 |
19-07-2017, 16:31 |
| |
|
Wątek: Propozycje - nowości
Post: RE: Propozycje - nowości
|
KiviKivisness napisał(a): (06-11-2017, 15:48 )
--
Poszukajmy zastosowania dla obecnie występujących przedmiotów:
1. Bryły lodu - wprowadźmy przedmiot, którym można by tworzyć statuy lodowe (wzorem... |
|
janka14 |
Propozycje
|
22 |
49,865 |
06-11-2017, 17:29 |
| |
|
Wątek: Propozycje - nowości
Post: RE: Propozycje - nowości
| Może rozwiniemy npc Bonus. Raz w tygodniu/raz na 2-3 dni będzie od dawał task na pokemona o którym będzie zagadka na facebooku serwera. Wzamian za rozwiązanie zagadki + zabicie X razy pokemona Y. Nagr... |
|
janka14 |
Propozycje
|
22 |
49,865 |
08-11-2017, 21:07 |
| |
|
Wątek: Stary człowiek i morze :)
Post: RE: Stary człowiek i morze :)
| O! Byla by motywacja by dalej wspinac sie w topce wedkarstwa, bo jak na razie top10 :P
Jednak sam quest, outfit zachęcą do łowienia na chwile. Proponuje przy okazji zmiany w szansach na poszczególne ... |
|
janka14 |
Propozycje
|
14 |
36,627 |
26-02-2018, 20:11 |