|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor
[mal.]
|
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane |
| |
|
Wątek: Atak obszarowy.
Post: RE: Atak obszarowy.
| Ja sądze, że to dobre rozwiązanie, bardziej realistyczne (jak na pokemony xd). |
|
Blood |
Propozycje
|
6 |
15,147 |
06-12-2014, 18:23 |
| |
|
Wątek: Propozycja dla Xatu
Post: RE: Propozycja dla Xatu
| Weedle ma na głowie taki kolec, którym cytuje. Tentacool na te macki a Arbok ma ogon :d |
|
Blood |
Propozycje
|
18 |
38,236 |
04-11-2014, 22:11 |
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
| Nazwa: Solar Hypno
Typ: psychic
Ewolucje:
Solar Hypno (80)
Ataki:
M1 - headbutt (80) [normal]
M2 - psy wave (80) [psychic]
M3 - confusion (80) [psychic]
M4 - psychic (81) [psychic]
... |
|
Blood |
Pytania
|
120 |
486,853 |
30-09-2014, 17:20 |
| |
|
Wątek: Duele
Post: RE: Duele
|
Blood |
Pytania
|
2 |
6,744 |
05-11-2014, 19:37 |
| |
|
Wątek: Propozycja dla Xatu
Post: RE: Propozycja dla Xatu
| Tak, nie każdy pokemon ma mieć jakiś atrybut, ale te, które mogą niech mają ;p. A co do tego bicia i zatruwania bijąc chyba chodzi mu o taką ability w gierek Poison point. Tak że zatruwa naszego pokem... |
|
Blood |
Propozycje
|
18 |
38,236 |
05-11-2014, 19:42 |
| |
|
Wątek: Przemiany Eevee ;)
Post: RE: Przemiany Eevee ;)
| Kiedyś, dawno dawno dawno, jak było jeszcze Poke-evo to był pokaz pokemonów, które miały być wprowadzone - Startery z 3 gen., jakieś poki zwykłe nowe i shiny. O ile się nie mylę to właśnie wtedy był t... |
|
Blood |
Propozycje
|
6 |
14,098 |
11-12-2014, 18:46 |
| |
|
Wątek: Weekend z expem.
Post: RE: Weekend z expem.
| Co do zwiększonego expa: ten pomysł z losowymi 15minutami jest bardzo spoko. A co do eventów, też jestem urażony, że większość eventów to jakieś pvp albo LMS. Już lepsze jest szukanie na mapie itemów ... |
|
Blood |
Propozycje
|
16 |
29,316 |
23-10-2014, 11:45 |
| |
|
Wątek: Co to jest? ;d
Post: Co to jest? ;d
| Siemka, łaziłem sobie po pustyni i nagle widze jakąś budke, i dziur zasypaną kamieniami. Wchodze tam a tu to:
http://i.imgur.com/tqgYDrD.jpg
http://i.imgur.com/uvwOjjl.jpg
Ta Lara każe mi uciekać i... |
|
Blood |
Pytania
|
3 |
8,471 |
23-10-2014, 14:43 |
| |
|
Wątek: Butelki z trucizną
Post: RE: Butelki z trucizną
| Najlepiej iść na questa na 50ub, nad Cerulean na samą góre na Golbaty, one czasem po 60 dają ;D |
|
Blood |
Pytania
|
2 |
7,062 |
04-10-2014, 09:10 |
| |
|
Wątek: Wybór shiny
Post: RE: Wybór shiny
| Rób Glare i Terrora, potem zbieraj na Maroona 30 Bronów i Topaków albo na Poisoned 30 Eme i Ame :D |
|
Blood |
Pytania
|
4 |
10,176 |
14-11-2014, 17:18 |
| |
|
Wątek: Co to jest? ;d
Post: RE: Co to jest? ;d
| Spoko, mam nadzieję, że z łopatami jako nagrodą :D |
|
Blood |
Pytania
|
3 |
8,471 |
24-10-2014, 11:06 |
| |
|
Wątek: gdzie mam kurwa expic
Post: gdzie mam kurwa expic
| witam, pytam gdzie expic na 60lvl, kiedys mialem 160 chyba lvl ale i tak nie pamietam gdzie na 60 expic, debile wymyslaja ze na golemach tylko ze tam tyle ludzi ze sie odechciewa, te cale mantine tez ... |
|
Blood |
Pytania
|
3 |
9,303 |
20-07-2016, 22:10 |
| |
|
Wątek: Wymiany/Eventy
Post: RE: Wymiany/Eventy
| Pobierz sobie Camtasia Studio do nagrywania, moim zdaniem the best :D |
|
Blood |
Offtop
|
9 |
20,457 |
24-12-2014, 13:02 |
| |
|
Wątek: Moje Podsumowanie
Post: RE: Moje Podsumowanie
| Moim zdaniem też bardzo fajnie, pare pomysłów - moim zdaniem słabsza, albo do edycji. A tak co do przeźroczystej mapy : Ctrl + Shift + M :) |
|
Blood |
Propozycje
|
12 |
26,951 |
26-10-2014, 03:31 |
| |
|
Wątek: Moje Podsumowanie
Post: RE: Moje Podsumowanie
| Dobra, to wypowiem się co do każdego z pomysłów ;d :
1. To popieram, ta mapa troche denerwuje, dobrze, że jest na forum.
2. Zapewne chodzi ci o za małe DMG ,,z łapy''? Tak, też mnie to denerwuje.
3... |
|
Blood |
Propozycje
|
12 |
26,951 |
26-10-2014, 15:27 |
| |
|
Wątek: Gdzie expić ?
Post: RE: Gdzie expić ?
| Na golemy do 75 i potem na Meganki nad Hamlin ;p Oczywiście Skarmorym |
|
Blood |
Pytania
|
4 |
10,889 |
27-12-2014, 14:36 |
| |
|
Wątek: Deszcz
Post: RE: Deszcz
| Ja bym to zrobił tak: deszcz jako tako jest, można wyłączyć, ale nic nie dodaje. Deszcz mógłby pojawiać się na losowych obszarach o losowej porze i trwając losową ilość czasu. W trakcie deszczu wodne ... |
|
Blood |
Propozycje
|
14 |
27,414 |
22-11-2014, 17:10 |
| |
|
Wątek: Re:Fire Blast Hydro Canon Itp
Post: RE: Re:Fire Blast Hydro Canon Itp
| Te skille typu Shadow storm mają chyba dwie części. Za 1 razem trafiają w kilkanaście kratek wokół, wtedy mogą uderzć jakiegoś pokemona, potem uderza drugi raz tylko we wszystkie kratki, w które nie w... |
|
Blood |
Propozycje
|
4 |
10,738 |
22-11-2014, 18:39 |
| |
|
Wątek: kupię orby
Post: kupię orby
| kupię orby: onyx
pisać w grze: Blood |
|
Blood |
Targ
|
1 |
6,922 |
02-08-2019, 19:51 |
| |
|
Wątek: kupię orby
Post: RE: kupię orby
|
Gabrie napisał(a): (03-08-2019, 03:31 )
--
Blood napisał(a): (02-08-2019, 19:51 )
--
kupię orby: emerald i onyx
pisać w grze: Blood
--
Mam na sprzedaż emeraldy z 30 sztk
--
kupie 20 rowno, pod ... |
|
Blood |
Targ
|
1 |
6,922 |
03-08-2019, 13:40 |