|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
|
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: Sklep u Atevin ??
| Sprzedam domek .w safaron duży |
|
Atevin |
Targ
|
2 |
6,545 |
02-03-2019, 14:50 |
| |
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: Sklep u Atevin ??
| Sprzedam blissey bez podpisu 70 td |
|
Atevin |
Targ
|
1 |
5,287 |
02-03-2019, 14:49 |
| |
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: RE: Sklep u Atevin ??
|
Belzzii
[*] napisał(a): (27-02-2019, 14:59 )
--
Ile dasz za chalizarda
--
130 td |
|
Atevin |
Targ
|
4 |
11,086 |
27-02-2019, 23:14 |
| |
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: RE: Sklep u Atevin ??
|
Stefan Krol Zydowski napisał(a): (26-02-2019, 00:57 )
--
"Napisano 17 minut(y) temu
Cześć Stefan
Byś doradził lub pomógł w Daniu czegoś mi? Mam 48 lvl "
^
msg na priv
XDD
--
Kupiłem za pp |
|
Atevin |
Targ
|
4 |
11,086 |
26-02-2019, 14:28 |
| |
|
Wątek: Sklep u Atevin ??
Post: Sklep u Atevin ??
| Cześć witaj w moim sklepie :
Na sprzedaż mam :
Boxowe!!!
Magnemite -box -oferty
Nidorino -box - oferty
Pinsir - box - oferty
Zwykłe :
Narazie brak
Shiny :
Big snorlax - oferty
Shiny magika... |
|
Atevin |
Targ
|
4 |
11,086 |
26-02-2019, 00:23 |