|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Ewolucje pokemonów, wymagania poziomowe, kamienie ewolucji
Post: RE: Ewolucje pokemonów, wymagania poziomowe, kamie...
|
dragonoix |
Poradniki
|
8 |
37,662 |
18-05-2015, 19:38 |
| |
|
Wątek: Wyprawa na rower :D
Post: RE: Wyprawa na rower :D
| a my tak w grupie :D i tak nie przeszliśmy nikt nie dotarł do końca :/ ale przynajmiej każdy miał ubaw podczas tej podróży było śmichowo :D |
|
dragonoix |
Multimedia
|
3 |
9,151 |
12-05-2015, 19:52 |
|
|
Wątek: Wyprawa na rower :D
Post: Wyprawa na rower :D
| Ekipa :)
http://s5.ifotos.pl/img/1png_wwweqhs.png
http://s2.ifotos.pl/img/teamsepak_wwweqxh.png |
|
dragonoix |
Multimedia
|
3 |
9,151 |
11-05-2015, 21:21 |
| |
|
Wątek: Śmieszna sytuacja
Post: Śmieszna sytuacja
| http://zapodaj.net/images/40acf92cddf43.png |
|
dragonoix |
Multimedia
|
0 |
4,175 |
10-05-2015, 18:48 |
| |
|
Wątek: Pokemon Legend
Post: Pokemon Legend
| Mam takie pytanko czy da rade złapać Legendy? Bo mam co do nich jakieś niepewności, sam ich chance mówi że chyba jedynymi ballami które mają szanse go złapać to UB i SFB ? Ale czy napewno? Może nie mo... |
|
dragonoix |
Pytania
|
3 |
9,414 |
06-05-2015, 12:03 |
| |
|
Wątek: Błąd z sms'em
Post: RE: Błąd z sms'em
|
Huang Shi napisał(a): (02-05-2015, 10:54 )
--
Mam karte sim, normalne sms'y moge wysyłać, a tego nie...
Pieniądze na koncie mam ponad 4 zł więc na sms starczy.
Dragonix te 3.69 zł to w tym jest vat... |
|
dragonoix |
Pytania
|
5 |
12,464 |
02-05-2015, 11:16 |
| |
|
Wątek: Błąd z sms'em
Post: RE: Błąd z sms'em
| Na numer 7355 o treści HPAY.PEVO3 za 3,69 zł (3 zł z vat) ////// gdybyś wiedział ale pewnie nie wiesz to te vat oznacza dodatkowe koszty :) czyli razem wychodzi 6,69, więc mając na kącie 5 zł nie star... |
|
dragonoix |
Pytania
|
5 |
12,464 |
02-05-2015, 08:38 |
| |
|
Wątek: Quest na 10TD, 25 Saffari Ball, 3 Łopaty
Post: RE: Quest na 10TD, 25 Saffari Ball, 3 Łopaty
| no też dałem rade z ekipą 3 osobową :D ale tak sam nie da rady no chyba że z alkomiksturami |
|
dragonoix |
Poradniki
|
14 |
50,358 |
23-04-2015, 14:22 |
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
|
dragonoix |
Pytania
|
120 |
487,769 |
23-04-2015, 09:05 |
| |
|
Wątek: Quest na 10TD, 25 Saffari Ball, 3 Łopaty
Post: RE: Quest na 10TD, 25 Saffari Ball, 3 Łopaty
| nwm jak ty to zrobiłeś ale ja próbowalem z 50 razy i za każdym razem padałem, najdalej gdzie doszedłem to do polowy |
|
dragonoix |
Poradniki
|
14 |
50,358 |
22-04-2015, 22:29 |
| |
|
Wątek: Złapka Kabuto
Post: Złapka Kabuto
| tak jak w temacie gdzie najlepiej łapać kabuto :) ? (gdzie ich najwięcej) |
|
dragonoix |
Pytania
|
2 |
5,769 |
22-04-2015, 00:49 |
| |
|
Wątek: Kiedy restart Serwera?
Post: RE: Kiedy restart Serwera?
| Najlepiej żeby restartu nie było jest dobrze tak jak jest :) |
|
dragonoix |
Pytania
|
3 |
8,816 |
21-04-2015, 21:05 |
| |
|
Wątek: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach napisz tu
Post: RE: masz pytania o pokemonie i jego zdolnościach n...
| Glare Pidgeotto i Skarmory poproszę :) |
|
dragonoix |
Pytania
|
120 |
487,769 |
21-04-2015, 09:09 |
| |
|
Wątek: Dostawanie Pokemonów
Post: RE: Dostawanie Pokemonów
|
Kaszankonator napisał(a): (21-04-2015, 00:28 )
--
dragonoix napisał(a): (21-04-2015, 00:10 )
--
Kaszankonator napisał(a): (20-04-2015, 23:09 )
--
Chciałbym poruszyć temat dostawiania pokemonów dla ... |
|
dragonoix |
Offtop
|
10 |
26,969 |
21-04-2015, 08:54 |
| |
|
Wątek: Dostawanie Pokemonów
Post: RE: Dostawanie Pokemonów
|
Kaszankonator napisał(a): (20-04-2015, 23:09 )
--
Chciałbym poruszyć temat dostawiania pokemonów dla graczy gildii Paradise. Otóż ja jak i większość graczy uważa to za nie uczciwe więc mógłby mi ktoś... |
|
dragonoix |
Offtop
|
10 |
26,969 |
21-04-2015, 00:10 |
| |
|
Wątek: Expowisko i czy warto?
Post: RE: Expowisko i czy warto?
|
Fastmonkey napisał(a): (18-04-2015, 19:40 )
--
Ja polecam iść a dokładniej lecieć albo płynąc na golducki sekingi politeody i poliwraty są na lewo od wyspy charizardow na wyspie są 4 domy .Całkiem pr... |
|
dragonoix |
Pytania
|
6 |
14,486 |
19-04-2015, 02:07 |
| |
|
Wątek: Expowisko i czy warto?
Post: RE: Expowisko i czy warto?
|
dragonoix |
Pytania
|
6 |
14,486 |
18-04-2015, 00:31 |
| |
|
Wątek: Expowisko i czy warto?
Post: Expowisko i czy warto?
| Mam dwa pytania odnośnie Glooma pierwsze z nich to
1. Czy warto ewoluować Glooma na Bellossom czy lepszy jest Vileplume?
2. Gdzie moge szybko i skutecznie dobić Gloomem 50 lvl :) ? |
|
dragonoix |
Pytania
|
6 |
14,486 |
17-04-2015, 21:31 |