|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział
[mal.]
|
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane |
| |
|
Wątek: Balans niektórych Shiny
Post: Balans niektórych Shiny
| Witam,
Bez przedłużania od razu powiem o co mi chodzi.
Niektóre Shiny Pokemony, a w szczególności te nowe (chociaż nie tylko) potrzebują zbalansowania.
Są po prostu nie warte swojej ceny. Są zbyt... |
|
OusterR |
Bugi
|
0 |
4,940 |
26-08-2016, 23:00 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| ...wiedzieli, że to smocze kule (z DBZ :D), które są jeszcze w trakcie budowy przez Wszechmogącego...
-----------------------------------------
(temat ściągnięty ode mnie ;d na początku też chci... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
18-06-2014, 00:19 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| ...złomu, która miała przeobrazić się w nowego giga robota dla Power Rengers, jednak... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
18-06-2014, 18:53 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| a w tej pizzy były marchewki i szkoda mu było ją niszczyć, dlatego... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
20-06-2014, 11:36 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| jednak Rezi przechytrzył Multiego i zamiast pokemona użył... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
21-06-2014, 19:28 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| powalił wszystkie pokemony Multiego na hita, dzięki czemu... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
21-06-2014, 21:34 |
| |
|
Wątek: Historia życia.
Post: RE: Historia życia.
| do swojego domku wybudowanego z tnt, który...
-----------------------------
@UP
Dużymi literami było napisane, że nie używamy nicków użytkowników tego forum oraz graczy poke-evo :>
2. Nie obrażamy in... |
|
OusterR |
Offtop
|
38 |
87,153 |
21-06-2014, 22:22 |
| |
|
Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
| Za Ocean Blastoise trzeba dać 10td, a za inne 1?
To błąd czy jest tak rzeczywiście? :>
i w tej liście, którą Ci podałem brakuje jeszcze chyba
Crystal Cubone (50)
i
Nightmare Vileplume (115) |
|
OusterR |
Poradniki
|
39 |
204,089 |
10-06-2014, 16:24 |
| |
|
Wątek: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
Post: RE: Spis Shiny - wymagania poziomowe, orby
| ok ;) zwróciłem uwagę tylko dla pewności ;)
Mimo wszystko, drogi ten Blastoise :< Jestem ciekaw czy wart jest swojej ceny...
Poradnik bardzo fajny i na pewno się przyda ;)
Pozdro |
|
OusterR |
Poradniki
|
39 |
204,089 |
10-06-2014, 16:45 |
| |
|
Wątek: Wszystko o domkach :)
Post: Wszystko o domkach :)
| Witam :)
Postanowiłem zrobić tutorial dotyczący domków, gdyż wiele osób, które wcześniej nie grało w tibie, bądź po prostu nie miało domku, mogą mieć problem z kupnem lub komendami...
Mam nadzieję... |
|
OusterR |
Poradniki
|
5 |
20,391 |
12-06-2014, 11:22 |
| |
|
Wątek: Tabela Pokemon
Post: RE: Tabela Pokemon
| Łapka w górę ode mnie ;D hehe
Fajnie, że tabelka jeszcze przetrwała :D |
|
OusterR |
Poradniki
|
6 |
31,902 |
09-08-2016, 00:27 |
| |
|
Wątek: Nowe Shiny. Spis Ruchów, wymagania poziomowe
Post: RE: Nowe Shiny. Spis Ruchów, wymagania poziomowe
| Super poradnik! :) Właśnie na to czekałem :D Dzięki Regis ;) |
|
OusterR |
Poradniki
|
11 |
35,146 |
11-08-2016, 18:23 |
| |
|
Wątek: Sugerowane Ceny Pokemonów
Post: RE: Sugerowane Ceny Pokemonów wg. Chesd'a
| Widzę, że zdublowałeś mój temat.
Ale jeśli znasz się na cenach to nie ma problemu, mogę odstąpić Ci tematu.
Reigs możesz usunąć mój post z cennikiem, pod warunkiem, że ten będzie aktualizowany.
Pozdr... |
|
OusterR |
Poradniki
|
22 |
73,877 |
23-08-2016, 16:10 |
| |
|
Wątek: Sugerowane Ceny Pokemonów
Post: RE: Sugerowane Ceny Pokemonów
| Co do cen to z niektórymi bym się nie zgodził.
Umbreon / Espeon przed powstaniem tego poradnika kosztował 80-90td, a teraz za 50 trudno sprzedać :>
Meganium kosztował coś koło 5td, Blastoise i Venusa... |
|
OusterR |
Poradniki
|
22 |
73,877 |
03-09-2016, 20:42 |
| |
|
Wątek: Sugerowane Ceny Pokemonów
Post: RE: Sugerowane Ceny Pokemonów
|
jancio napisał(a): (03-09-2016, 21:19 )
--
jak sama nazwa wskazuje to są "sugerowane ceny pokemonów". to czy cennik będzie "funkcjonować" zależy tylko od nas, czyli graczy. temat jest jak najbardziej... |
|
OusterR |
Poradniki
|
22 |
73,877 |
03-09-2016, 21:23 |
| |
|
Wątek: Quest na 3 Orby
Post: RE: 3 Orb Quest
| Dokładnie goku ;) aż dziwne, że nikt wcześniej go nie dodał ;)
Dobry poradnik :) |
|
OusterR |
Poradniki
|
9 |
29,346 |
05-09-2016, 18:49 |
| |
|
Wątek: Zespół R
Post: Zespół R
| Witam! :)
Wpadłem na pewien fajny pomysł.
Nie wiem czy gdzieś już o tym było, jeśli tak to przepraszam.
Chodzi o to, żeby dodać losowo porozmieszczane na mapie NPC Zespołu R.
Jak pewnie się domy... |
|
OusterR |
Propozycje
|
14 |
31,018 |
23-05-2014, 13:10 |
| |
|
Wątek: Zespół R
Post: RE: Zespół R
|
Gokar napisał(a): (23-05-2014, 17:07 )
--
Spoko pomysł, gdyż już taki dałem Ashbie rok temu i ponowiłem go teraz.
--
Na forum nie widział, aby coś takiego było. |
|
OusterR |
Propozycje
|
14 |
31,018 |
23-05-2014, 17:27 |
| |
|
Wątek: Zespół R
Post: RE: Zespół R
|
Gokar napisał(a): (23-05-2014, 17:32 )
--
Bo nie pisałem o tym na forum, tylko mówiłem na TS
--
Ok, więc mam nadzieję, że któryś z Adminów w końcu zareaguje na nasze prośby :>
Wiem, że trochę z ... |
|
OusterR |
Propozycje
|
14 |
31,018 |
23-05-2014, 17:44 |
| |
|
Wątek: Zespół R
Post: RE: Zespół R
|
Nanni napisał(a): (23-05-2014, 20:38 )
--
Celowo bądź nie, ale pomysł ściągnięty z wielu innych serverów najczęściej brazylijskich, moja uwaga bierze się z wypowiedzi Ashby na temat oryginalnych i no... |
|
OusterR |
Propozycje
|
14 |
31,018 |
23-05-2014, 21:18 |