|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń
[mal.]
|
Napisane |
| |
|
Wątek: Balans niektórych Shiny
Post: Balans niektórych Shiny
| Witam,
Bez przedłużania od razu powiem o co mi chodzi.
Niektóre Shiny Pokemony, a w szczególności te nowe (chociaż nie tylko) potrzebują zbalansowania.
Są po prostu nie warte swojej ceny. Są zbyt... |
|
OusterR |
Bugi
|
0 |
4,924 |
26-08-2016, 23:00 |
| |
|
Wątek: Interface graficzny aloota
Post: Interface graficzny aloota
| Witam,
Mam pomysł, który pewnie bardzo ułatwiłby życie wszystkim graczom na serwerze ;)
Otóż chodzi o komendę aloot.
Jest to dość uciążliwe jeśli za każdym razem, gdy zmienia się expowisko trzeba czy... |
|
OusterR |
Propozycje
|
4 |
9,105 |
25-08-2016, 21:47 |
| |
|
Wątek: Interface graficzny aloota
Post: RE: Aloot Lista
|
Egiliam napisał(a): (25-08-2016, 22:03 )
--
Regis* nie Reigs :D
--
poprawione, przepraszam za błąd ;d |
|
OusterR |
Propozycje
|
4 |
9,105 |
25-08-2016, 22:18 |
| |
|
Wątek: Interface graficzny aloota
Post: RE: Aloot Lista
| Fajnie, że pomysł się podoba ;) i dobrze wiedzieć, że macie zamiar wprowadzić graficzny interface do aloota :D
Na pewno graficzny interface jest o wiele lepszym rozwiązaniem w szczególności dla nowyc... |
|
OusterR |
Propozycje
|
4 |
9,105 |
26-08-2016, 00:11 |
|
|
Wątek: Pytanie do Administracji
Post: Pytanie do Administracji
| Witam,
Wracam po długiej przerwie i nie zauważyłem, żeby cokolwiek się tu zmieniło :/
Dlatego mam pytanie do Administracji, czy macie zamiar zrobić coś z bugami gry, które już dawno powinny zostać na... |
|
OusterR |
Pytania
|
3 |
9,464 |
09-08-2016, 16:03 |
| |
|
Wątek: Pytanie do Administracji
Post: RE: Pytanie do Administracji
|
speedy napisał(a): (09-08-2016, 17:35 )
--
Zapomniałeś dopisać Bugi z czarami obszarowymi czasem wchodzą i normalnie jest lecz w większości wypadków jak np. u gengara Shadow storm wchodzi 1 uderzenie... |
|
OusterR |
Pytania
|
3 |
9,464 |
09-08-2016, 17:39 |
| |
|
Wątek: Nowe Hotkeye
Post: RE: Nowe Hotkeye
| Klikasz "Dodaj"
http://fotoo.pl//out.php?i=827058_skroty.png
A potem na klawiaturze klikasz wybrane klawisze, które chcesz dodać jako hotkeye (np. Shift + F5)
Pozdro ;) |
|
OusterR |
Pytania
|
4 |
11,211 |
24-06-2014, 20:41 |
| |
|
Wątek: Quest na Orby
Post: RE: Quest na Orby
| albo jakiś odjechany quest na 300lvl np. pokonać w walce z NPC wszystkie lege jakie są na serwie i za wygraną jakaś dobra nagroda (np. 200td + dostęp do jakiejś nowej mapki :D) |
|
OusterR |
Propozycje
|
4 |
11,531 |
06-09-2016, 09:48 |
| |
|
Wątek: Kamienie
Post: RE: Kamienie
| Pomysł 1. Fajny :) kamienie rzeczywiście zajmują troche miejsca w depo lub bagu (a niektóre poki potrzebują po 10 kamieni do ewolucji - w tym np. 5x jednego tyupu i 5x innego typu) więc fajnie by było... |
|
OusterR |
Propozycje
|
3 |
11,576 |
25-05-2014, 14:14 |
| |
|
Wątek: blad logowania
Post: RE: blad logowania
| Sprawdź czy dobrze wpisujesz passy,
zaloguj się najpierw na stronie, jeśli się uda to potem na grze...
Pozdro ;] |
|
OusterR |
Pytania
|
4 |
11,907 |
25-07-2014, 15:32 |
| |
|
Wątek: Ceny Orbow i kamieni evo
Post: RE: Ceny Orbow i kamieni evo
| Orby:
Bixbit: 5-6 td
Onyx/Emerald: 3-4 td
Topaz: 2-2,5 td
Ruby: 30-40 hd
Reszta orbów: 0,7-1 td
Kamienie nie wiem |
|
OusterR |
Pytania
|
6 |
12,525 |
13-08-2016, 18:00 |
| |
|
Wątek: Ceny Orbow i kamieni evo
Post: RE: Ceny Orbow i kamieni evo
| no to powiedzmy, że bixbity za 5, i może się wahać w obie strony
chociaż wczoraj to i onyxy za 6td sprzedałem ;p farcik ;p |
|
OusterR |
Pytania
|
6 |
12,525 |
13-08-2016, 19:58 |
| |
|
Wątek: Policja (misja 1)
Post: Policja (misja 1)
| Witam,
Mam pytanie odnoście pierwszej misji u Policjantki.
Co trzeba napisać w Snow Point do tej Policjantki? Bo wszystko co do niej piszę to nie działa :/
Proszę o pomoc :s |
|
OusterR |
Pytania
|
4 |
14,153 |
27-05-2014, 12:51 |
| |
|
Wątek: Policja (misja 1)
Post: RE: Policja (misja 1)
| Ok już działa ;)
Jak coś to, wyszedłem na jakiś czas z gry, potem przyszedłem do tej policjantki w Snow Point jeszcze raz i napisałem "siema" > "Zespół R się odradza i trzeba rozpocząć operację Czerw... |
|
OusterR |
Pytania
|
4 |
14,153 |
27-05-2014, 20:23 |
| |
|
Wątek: Z mysla o wysokich
Post: RE: Z mysla o wysokich
| Oj Ashba :D Widzę, że zawalony jesteś robotą :D ^^ |
|
OusterR |
Propozycje
|
6 |
15,664 |
25-05-2014, 22:39 |
| |
|
Wątek: Pokemony tylko z boxów
Post: RE: Pokemony tylko z boxów
| Koggy, zapomniałeś jeszcze o Pichu ;) |
|
OusterR |
Pytania
|
7 |
15,742 |
08-04-2015, 20:46 |
| |
|
Wątek: Sklepiki
Post: RE: Sklepiki
| Ashba, całkiem fajny pomysł z tym rynkiem ;)
Przynajmniej nie trzeba byłoby stać i czekać na klienta :)
Jeśli byłoby możliwe, by przenieść to do poke evo, to zapowiada się na bardzo ciekawe update'y... |
|
OusterR |
Propozycje
|
7 |
16,798 |
02-06-2014, 21:58 |
| |
|
Wątek: Sklepiki
Post: Sklepiki
| Witam :D
Wiem, że może trochę za dużo tych propozycji jak na jeden raz :D, ale w padłem na dość fajny i myślę, że w cale nie skomplikowany pomysł ;)
Chodzi mi o to, aby zrobić możliwość stawiania ... |
|
OusterR |
Propozycje
|
7 |
16,798 |
02-06-2014, 10:21 |
| |
|
Wątek: PokeDrop [EVENT]
Post: RE: PokeDrop [EVENT]
| Jak dla mnie to jest strasznie bez sensu :/
Gra straciłaby na wartości... 0 przyjemności z gry... Ktoś kto dopiero zaczyna może mieć lepsze pokemony od kogoś kto gra już długi czas i uczciwie zarabia... |
|
OusterR |
Propozycje
|
8 |
18,979 |
01-07-2014, 15:28 |
| |
|
Wątek: Buff dla Shiny Arcanine
Post: RE: Buff dla Shiny Arcanine
|
patros nol lajff napisał(a): (13-09-2016, 17:41 )
--
Nwm po co piszecie ze onyxy kupisz po 5 td , normalnie chodza po 3 lol ... to ze ty raz tyle dales za tyle sprzedales nie znaczy ze tak bd ciagle ... |
|
OusterR |
Propozycje
|
8 |
19,692 |
13-09-2016, 20:46 |