|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział
[mal.]
|
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane |
| |
|
Wątek: Płonący golem aka Terror gengar
Post: RE: Płonący golem aka Terror gengar
| To wszystko przez ten wczorajszy update. Night mi pisal, ze te grafiki przez przypadek sie wgraly i przywroci stare w wolnym czasie :P |
|
Kanopus |
Bugi
|
6 |
12,506 |
02-11-2018, 14:07 |
| |
|
Wątek: Płonący golem aka Terror gengar
Post: RE: Płonący golem aka Terror gengar
| Najbardziej kontrowersyjne to chyba są balle, diamenty, kamienie ewolucji, błyszczące kamienie i centy, bo one za bogato wyglądają xD |
|
Kanopus |
Bugi
|
6 |
12,506 |
02-11-2018, 14:31 |
| |
|
Wątek: Problem z tabelka
Post: RE: Problem z tabelka
| Naciśnij na ten plusik w okienku z ruchami. Po prostu zminimalizowałeś to okno :P |
|
Kanopus |
Bugi
|
7 |
20,594 |
24-03-2019, 02:01 |
| |
|
Wątek: Problem z tabelka
Post: RE: Problem z tabelka
| Moze latajac na nim padles? Idz go ulecz |
|
Kanopus |
Bugi
|
7 |
20,594 |
24-03-2019, 12:26 |
| |
|
Wątek: Premium 1...
Post: RE: Premium 1...
| Zgadzam sie w 100%
Zamiast zajac sie w koncu tym obiecywanym questem, ktory juz mial byc pol roku temu to woleli zmieniac/psuc cos co bylo dobre.
Tez jestem za przywroceniem starej, dobrej i klimaty... |
|
Kanopus |
Bugi
|
11 |
33,227 |
23-04-2019, 12:08 |
| |
|
Wątek: Premium 1...
Post: RE: Premium 1...
|
Duocrash napisał(a): (05-05-2019, 15:50 )
--
No ta premka 1 to jest mega wkur... ;d
--
Cale szczescie, ze nie wszystkie respy zostaly tak zbezczeszczone :plask:
> DOMAGAMY SIE PRZYWROCENIA STAR... |
|
Kanopus |
Bugi
|
11 |
33,227 |
05-05-2019, 18:12 |
| |
|
Wątek: Sztuka chodzenia po wodzie
Post: RE: Sztuka chodzenia po wodzie
| A na Lee mozesz uzywac komendy /invisible i czuc sie jak gm xD |
|
Kanopus |
Bugi
|
13 |
37,041 |
07-05-2019, 15:46 |
| |
|
Wątek: Sztuka chodzenia po wodzie
Post: RE: Sztuka chodzenia po wodzie
|
Inoue Orihime napisał(a): (07-05-2019, 16:03 )
--
Kanopus napisał(a): (07-05-2019, 15:46 )
--
A na Lee mozesz uzywac komendy /invisible i czuc sie jak gm xD
--
Aż sama będę musiała to sprawdzić bo... |
|
Kanopus |
Bugi
|
13 |
37,041 |
07-05-2019, 16:36 |
| |
|
Wątek: Premka 1
Post: RE: Premka 1
|
Duocrash napisał(a): (09-05-2019, 21:07 )
--
Witam może powrót tak wcześniejszej premki 1 bo ten syf co chwile się buguje co teraz jest. Przepraszam za tę obelgę no ale 2000x bugów i te cholerne prze... |
|
Kanopus |
Bugi
|
3 |
14,238 |
09-05-2019, 21:23 |
| |
|
Wątek: Wall Bug
Post: RE: Wall Bug
| Tutaj juz nawet znaczacych bugow sie nie naprawia ^^
Dzial do zamkniecia. |
|
Kanopus |
Bugi
|
8 |
23,877 |
02-06-2019, 20:35 |
| |
|
Wątek: 101% HP na Psach i Ptaku
Post: RE: 101% HP na Psach i Ptaku
| co kilka wbitych lvli tak sie robi, raz z pieskami raz z mewami itp. w rzeczywistosci one maja 100% tylko klient zle pokazuje |
|
Kanopus |
Bugi
|
2 |
10,794 |
13-08-2020, 16:28 |
| |
|
Wątek: Bug na p1 hitmonlee
Post: RE: Bug na p1 hitmonlee
| Moglbys jeszcze podac pozycje na mapie, a mozesz je spawdzic na minimapie za pomoca znacznika, bo nikt nie dal komendy /pos dla graczy do wygodniejszego zglaszania bledow na mapie |
|
Kanopus |
Bugi
|
5 |
14,328 |
15-12-2020, 14:30 |
| |
|
Wątek: Screeny Z Dice Event
Post: RE: Screeny Z Dice Event
| Ja padłem? To mój pokemon padł i mnie wylogowało xD |
|
Kanopus |
Multimedia
|
7 |
16,047 |
07-04-2019, 20:38 |
| |
|
Wątek: Pupilki :D
Post: RE: Pupilki :D
|
Czesia napisał(a): (09-06-2019, 10:08 )
--
Ile ludzi, tyle opinii, każdy ma swój gust i ok. Ale czy koniecznie musiałeś to pisać? Aż tak Cie ciśnie, by Inoue Orihime dokuczyć?
Zrób swoje i pokaż, że... |
|
Kanopus |
Multimedia
|
31 |
57,542 |
09-06-2019, 11:13 |
| |
|
Wątek: Pupilki :D
Post: RE: Pupilki :D
|
osadnik napisał(a): (09-06-2019, 14:17 )
--
Co to za przystojniak pod oknem? :zdziwko: hahaha
--
Pewnie jakiś osad z kabiny prysznicowej xD |
|
Kanopus |
Multimedia
|
31 |
57,542 |
09-06-2019, 14:18 |
| |
|
Wątek: Pupilki :D
Post: RE: Pupilki :D
|
Czesia napisał(a): (09-06-2019, 14:27 )
--
:P
--
A ja będę miły i pozdrawiam Was :s |
|
Kanopus |
Multimedia
|
31 |
57,542 |
09-06-2019, 17:44 |
| |
|
Wątek: Raikou Catched
Post: Raikou Catched
| I cyk trzecia ??? bezpłciowa ??? legenda do kolekcji :cool:
https://i.imgur.com/ZI1hSbF.png |
|
Kanopus |
Multimedia
|
29 |
79,650 |
09-06-2019, 23:43 |
| |
|
Wątek: Raikou Catched
Post: RE: Raikou Catched
| Nie kłam, nie napisałem przez samo h xD |
|
Kanopus |
Multimedia
|
29 |
79,650 |
09-06-2019, 23:49 |
| |
|
Wątek: Raikou Catched
Post: RE: Raikou Catched
|
Thcs napisał(a): (10-06-2019, 12:32 )
--
osadnik napisał(a): (10-06-2019, 10:00 )
--
Thcs napisał(a): (10-06-2019, 09:52 )
--
Gratuluje co następne w planach ?
--
Lepiej już niech nic nie łapie bo ... |
|
Kanopus |
Multimedia
|
29 |
79,650 |
10-06-2019, 12:34 |
| |
|
Wątek: Raikou Catched
Post: RE: Raikou Catched
| Karty tarota ewidentnie mi sprzyjają :cyklop:
https://i.imgur.com/hfEvsKZ.png |
|
Kanopus |
Multimedia
|
29 |
79,650 |
10-06-2019, 18:06 |