Ankieta: Czy jestes za przywroceniem poprzednich grafik balli i kamieni evo?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
61.54%
16 61.54%
NIE
38.46%
10 38.46%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywrócenie wcześniejszych grafik balli i kamieni evo
Offline Kanopus
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 22-11-2018, 13:59
Witam, chcialbym podac kilka powodow, dlaczego powinny zostac cofniete stare grafiki niektorych itemow. Zreszta Night sam kiedys pisal, ze tez mu sie nie podobaja te nowe Język

1. Kamienie evolucji - nie wygladaja one niestety zbyt ladnie i sa dosyc mylace jezeli mamy ich duzo w plecaku(chodzi o ich kolory). Przyklad: kamienie ognia wygladaja jak kamienie pioruna, kamienie uderzenia wygladaja jak kamienie ognia, kamienie pioruna wygladaja jak hmm... kamienie trucizny? (bo sa zielonego koloru)
Kamienie dusz, wody i lody wygladaja dosyc podobnie i jest to troche mylace.
Blyszczace kamienie teraz wygladaja jak kamienie evo... a tak fajnie wygladaly wczesniej...

2. Balle - tutaj wystarczy spojrzec na saffari balls, wygladaja one teraz biednie i brzydko, nie to co wczesniej - ladne i bogato zdobione Język
Kolejnym powodem sa balle z pokemonami i grafikami rzucania - one pozostaly tak jak bylo to przed tym update, wiec teraz nie pasuje jedno do drugiego.

3. Niektore poradniki - Poradniki napisane przez graczy zostaly zrobione na podstawie poprzednich grafik, co teraz moze wprowadzac to troche w blad i nie byc tak jak powinno.



Ja bylo widac z wypowiedzi niektorych graczy na shoutboxie dot. nowych grafik - jednym sie one podobaja, jednym nie (w tym mi). Wczesniej nie bylo o to zadnych sporow, gdy byly te wczesniejsze, ze komus sie nie podobaja itp.
Kazdy sie do nich przyzwyczail i mialy one swoj klimat...
Jesli tak to kiedy ta podmiana nastapi i czy w ogole nastapi Huh 
A i jeszcze dodam, ze teraz cent wyglada na dosyc wartosciowy pzedmiot Duży uśmiech

Dodaje ankiete, kazdy swoj glos prosze uzasadnic w poscie.


Pozdrawiam Kanopus Anioł


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#2
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 22-11-2018, 17:36
A ja mam takie trochę mieszane zdanie (jeśli już zagłębiać się w szczegóły), bo np.
- kryształowy kamień bez stackowania jest ładny,
- wodny to prawie to co było, tylko podrasowane,
- liścia też brzydki nie jest.
Mowa tu oczywiście o wyglądzie 1 sztuki, bo stacki mnie w żadnym przypadku nie przekonują (na wody i liścia mógłbym przymknąć oko za małą opłatą w postaci upka z Lugią)

W kwestii balli też ma mętlik w głowie. Great Balle są cudne, ub i poke takie nawet nawet, ale sfb to porażka.

Więc jeśli miałbym wybrać mniejsze zło to wole stare ;c


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Kisame
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 8
Napisano 22-11-2018, 19:32
Ja tylko powiem, że zgadzam się z tym co napisałeś powyżej w ankiecie. I jestem oczywiście na tak Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline osadnik
#4
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 22-11-2018, 21:41
Oczywiście, że TAK. Błyszczący kamień to teraz prawie najbrzydsza rzecz w tej grze... Trzeba pamiętać, że zawsze lepsze jest wrogiem dobrego a wcześniejszy wygląd dobry był Oczko

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ilość balli TheWaitingOne 2 5,248 16-05-2014, 19:36
Ostatni post: Alien309

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości