Ankieta: Odpisze?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
30.00%
3 30.00%
Nie
70.00%
7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
Offline Ithuriel
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-12-2020, 21:20
Ostatnio temat był od Rexxoo to teraz będzie ode mnie. Krótkie 2 pytania.

1) Co dalej z questem którego robiliśmy?
2) Długo jeszcze będzie trwała ta cisza/foch czy nie wiadomo co?

Pytania publiczne, bo znudziło mi się już upominanie po cichu "czy coś jest/kiedy będzie zrobione", skoro nic z tego nie wynika. Normalna współpraca wygląda tak, że jeden robi swoje, daje znać drugiemu jak skończy i sobie to sprawdzają (tyle że to powinno działać w obie strony).

+ ankieta "tak o, dla jaj"


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Naxer
#2
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 21-12-2020, 22:20
1. Pisałem Ci jeszcze na testowym jak działaliśmy abyś sprawdził całego questa i napisał co zmienić/poprawić
2. Cały czas myślałem że sprawdzisz to i dasz mi znać na gg/fb po za tym co pisaliśmy aby się zgadać by przejść to całe i sprawdzić jak to wygląda (od strony gracza)

PS. Dla tych co się niecierpliwili z odpowiedzią wystarczy pomyśleć że każdy (lub prawie każdy) ma życie prywatne takie jak praca czy rodzina i dla takich osób jest to ważniejsze niż przesiadywanie cały czas w grze czy na forum.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 21-12-2020, 22:56
1. No a ja pytałem kiedy przejście będzie działać (a w zasadzie żebyś dał znać jak będzie działać), wchodzę teraz i dalej nie działa, więc o czym my tu mówimy? O jakim przejściu mówię to chyba wiesz.
2. Tutaj nie wiem o jakim sprawdzeniu mowa, ale cały quest mieliśmy przecież wstępnie obczajony jeśli chodzi o "trudność itp.
#Mały edit
MIELIŚMY, dobre słowo, bo przecież mapka aktualnie jest tam dokładnie taka jak była zanim zaczęliśmy a miałeś poprawić i wrócić ją taką, jaką wysłałem.

Co do PS. Zycie prywatne to jedno, ale kilka minut w tygodniu raczej nie powinno być ciężko wygospodarować na zerknięcie w miejsce gdzie ma się CMa.

Ale do rzeczy. Zrób to przejście (przejścia) żeby działały i chociaż się upewnij + wgraj mapkę którą testowaliśmy i daj mi znać na gg/fb to sprawdzę to sam, po swojemu. Bez tego nie ma szans nigdzie ruszyć dalej.
No i gdybyś sam od czasu do czasu dał znać kiedy masz czas coś porobić albo napisał wprost "zrobiłem to i to, sprawdź" to byłoby idealnie.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Co dalej z tym serwerem? Skomor 4 8,062 26-05-2019, 21:27
Ostatni post: Skomor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości