Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedoceniony Fishing
Offline Gigas
#21
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 3
Napisano 13-09-2016, 14:36
Ja myślałem nad systemem ulepszania wędki. 3-4 poziomy i każdy z nich dodawałby kolejne pokemony odejmując też słabsze.
Przykładowo na 1 poziomie najlepszym pokemonem jakiego możemy wyłowić to staryu.
Na 2 poziomie najsłabszym pokemonem będzie staryu najlepszym starmie.
Na 3 poziomie najgorszym będzie starmie i tutaj już lecimy do ostatnich pokemonów.
Na 4 poziomie wędki (chciałbym aby ten poziom wymagał farmienia. Zdobycia minimum 110+ poziomu fishingu i po odblokowaniu questa po zabiciu wyłowionych przez nas pokemonów dropiłyby specjalne itemy typu złotego spławika czy coś w tym stylu (0.3% szansy) przypisane do gracza a potrzeba ich nawet z 200 albo więcej. Niech to będzie wyczynem bez możliwości zakupienia tego u innych graczy.) łowilibyśmy same najlepsze pokemony+ szansa na ich shiny wersje. Dodatkowo możliwość wyłowienia skrzynki w której losowo będą dropiły śmieci z pokemonów lub orby czy kamienie lub kasa. Taka skrzynia skarbów. Niech ktoś, kto poświęci się łowieniu i zdobędzie ten 4 poziom niech zostanie wynagrodzony za wytrwałość.


Byłbym nawet w stanie dodać plusowanie 4 poziomu wędki, żeby częściej leciały shiny pokemony i skrzynki. Za te same itemy, które potrzebne są do 4 poziomu ale w ilośći 300+ na plus.

Natomiast poziom wędkarstwa będzie zmniejszał szanse na nie wyłowienie niczego.

Żebyście nie spamowali, że olaboga przed pc będzie masakra. Na terenie miasta wędka bez zależności poziomu, będzie działała jak ta na 1 lvlu. Wtedy nie będzie problemów dla nowych.

Jak są jakieś pytania to walcie śmiało. Język

PS. Najlepsze i najgrosze pokemony brałem zgodnie z listą wymienioną przez Nightmare.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fishing KrystiZiom 4 7,814 25-11-2017, 11:41
Ostatni post: Elveres
  Fishing. Dejvid 3 8,330 15-04-2014, 08:22
Ostatni post: Ashba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości