Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AwAnse
Offline osadnik
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-01-2017, 00:40
Czy można zrobić rekrutacje na Helpera / Tutora jakoś wydaje mi się za mało tak owych osobistości jest obecnie, a najlepiej kogoś z jakimiś uprawnieniami za dużo najazdów jest z reklamami innych serwerów a nie ma komu ich karać :Smutnya chwile obecną jest jeden helper bez wartości :Uśmiechjeden tutor i Regis + Egi jakoś tam się uzupełniają  Przytulanie najmniej zabezpieczone są godziny wieczorne polecam na wyższe stanowiska graczy: Davin/Ithuriel  Niezdecydowany

Odpowiedz
Offline Chesd
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 17-01-2017, 00:43
Kolejna mafia z Saffron - Pszczoła i gang "Afkerów"!

Odpowiedz
Offline osadnik
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-01-2017, 11:01
takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego  Szczęśliwy albo jakis awans dla Patrosa xD

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 17-01-2017, 15:57
Po co nam kolejni helperzy i tak to nic nie zmieni. Jeden powinien być co ma czas i jest codziennie online, ale ja się nie dziwie, że helperzy "pracują" jak pracują skoro nic z tego nie mają. Proponuje zacząć oceniać pracę MG i Helperów i na podstawie oceny płacić im za czas. (a czym to nie wiem, kiedyś jak byłem GMem na dragon ball wodbo za mój czas i pracę dostawałem pacca za darmo + domek, który był dostępny tylko dla mnie "miał siłownię"), tu też by można było pomyśleć o jakimś wynagrodzeniu w jakiejś tam postaci. Wtedy Helperzy czy MG na pewno znaleźliby więcej czasu i bardziej się starali.

PS to nie gang afkerów tylko schorzenie zwane depoholizmem xD

Odpowiedz
Offline osadnik
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-01-2017, 16:56
Chodzi mi o osoby z uprawnieniami do wyganiania pewnych intruzów, którzy coraz częściej nawiedzają bezwstydnie nasz serwer. Nie wiem czy kolejny helper nic nie zmieni  Huh  jak wiemy jest tylko Patros, który jak gra to najczęściej rano i jakoś chyba stracił zapał do swojej funkcji  Zdezorientowany  jak gram dostaje 2 miliardy pytań od graczy dlatego jak najbardziej chce żeby byli kolejni gracze z wyższą rangą  Zawstydzony Depoholikiem zostałem niestety po zdobyciu już wszystkiego także wam tego życzę Cwaniak mam nadzieje, że w najbliższym czasie pojawi się jakiś terapeuta i mnie wygoni z tego PokeCentrum jakimiś nowościami  Duży uśmiech czekam cierpliwie.

Odpowiedz
Offline Davin
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 17-01-2017, 20:25
halo czy jest na sali lekarz? Chyba jestem chory :/

Odpowiedz
Offline Chesd
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 17-01-2017, 21:12
Zaplata zawsze mile widziana : d!
Jak juz zauwazyliscie, robimy to z wlasnej checi, nieodplatnie i w wolnym czasie, a w moim przypadku jest go co raz mniej. Ale co ma byc, to bedzie!

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości