Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy
Offline Ithuriel
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 05-02-2017, 20:20
Przyszedł czas na nowy temacik, tym razem z błędami i drobnostkami, więc do rzeczy:
1) Teren zaznaczony na czerwono należy do jakiegoś domku, wyskakuje informacja, ze nie jestem zaproszony.   (Chyba, że to ukryty przekaz dla graczy że nie jesteśmy tutaj mile widziani) Smutny 

2) Po awansie z 273 na 274 lvl dostałem 1379HP zamiast 1380 (na ptaszkach) i 2759 zamiast 2760 (na mew/mewtwo) i według listy pokemonów TYLKO na ptaszkach mam 101% co jest absurdalne bo na pasku życia widać wyraźnie być powinno. Nie wiem dlaczego z "kotkami" wszystko jest okay (pomijając stracone 1hp) ale to już wasz problem kiedy, jak i czy w ogóle to sprawdzicie/naprawicie. Może to tylko jakaś drobnostka ale nic na to nie poradzę, ze mnie takie rzeczy irytują.

http://i.imgur.com/zWNciqj.png      <--- FIX

3) Przy opisie cukierka w jednym słowie jest mała literówka.     <--- FIX

No i przy okazji pytanie:
Co zrobiliście z Elder Charizardami, że jako jedyne Elder poki potrafią poskładać legendy 1 vs 1? Do tego mają kosmiczną ilość HP (według "całego" widocznego loga wyszedł mi ponad 1mln, niestety był to tylko fragment jego hp, bo reszta się w logu nie zmieściła).
Ostatnio byłem tam jakieś 2 miesiące temu i nie przypominam sobie żebym miał z nimi problem.    <--- FIX


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline osadnik
#2
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 05-02-2017, 21:08
uuu Panie jak te "zardziki" mnie zaimponowały w tym momencie chyba jakiś podkład pod qest (ciekawość +10) Uśmiech

Odpowiedz
Offline Chesd
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 06-02-2017, 08:16
Osa, ciiii...

Odpowiedz
Offline Egiliam
#4
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 10-02-2017, 14:04
1) prawdopodobnie jest zle ustawiony obszar domku

2) masz tak caly czas czy jednorazowo? Probowales schowac pokemona do plecaka i nastepnie go uleczyc u siostry lub uzywajac rivive?

3) mogles ta literowke od razu wskazac

4) z tego co pamietam to tylko pojawia sie animacja otwierania drzwi -zostaja one zamkniete tylko u ciebie pokazuje otwarcie. Po ponownym zalogowaniu drzwi wracaja do pierwotnego stanu

5)od zawsze istnieja pokemony kolekcjonerskie.


Z elder charizardem to inna sprawa. (Uzywalem go jako pierwowzor i zapommialem go przywrocic do normalnosci -heh ups.)


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Davin
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 10-02-2017, 14:29
Mylisz się Egilliam co do punktu 4.
Nie jest to tylko animacja bo co i rusz jak wchodzę na serwa to mam otwarte drzwi mimo tego, że poprzedniego dnia miałem je zamknięte, mało tego ludzie mogą wrzucać tam itemy dzięki temu jak wejdzie 2 patologicznych graczy na serwa to mam pięknie ozdobione całe pomieszczenie centami co mi się nie bardzo podoba. Obserwowałem mniej więcej któregoś dnia jak działa dokładnie ten bug i doszedłem do tego że może te drzwi otworzyć każdy z graczy pod warunkiem, że nikt jeszcze nie otworzył tych drzwi przed nim (jednorazowo). Jeśli można to naprawcie ten bug bo to irytuje jak się wchodzi do chaty a tam wszędzie śmieci.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 10-02-2017, 17:37
1) To nie jest prawdopodobne tylko w 100% pewne i dlatego zgłaszam.

2) Mam tak cały czas odkąd wbiłem wspomniany wyżej lvl, revive ani Joy nie pomaga.

3) Mogłem, ale nie miałem niestety żadnego cukierka żeby skopiować ten tekst.  
16:32 Rzadki cukierek. Cukierki dodaja level dla twojego pokemona, dzieki nim pokemon moze osciagnac az 130 poziom.

4) Niestety się mylisz, ale nie będę się rozpisywał bo już davin wyjaśnił jak to wygląda.

5) Może i racja, ale skoro pokemon ma respa, można go ubić, to balla też wypadałoby rzucić a na niego się nie da ;c


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Serce NPC'towie i ich dialogi (błędy) Gerard 1 4,637 01-04-2017, 14:00
Ostatni post: Gerard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości