Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loot i cc
Offline Puszka
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 3
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 2
Napisano 26-06-2017, 16:29
Byłbym za tym żeby lepiej były uporządkowane looty.
Dla przykładu: Expie na charizardach, wyposażyłem się w 16 plecaków, mam na aloocie esencje ognia, butelki z lawą. Plecak nie zapełnia się prawidłowo (mam na myśli to, że gdy jest ostatnia kratka, wlatuje tam x esencji [np. 16] to zostaje 16 esencji mimo że w staku jest maksymalnie 100 i zaczyna się nowy plecak.) Jest to wkurzajace pod tym względem że to jedne wolne miejsce, a jak wiadomo jeszcze butelki z lawą. Wyleci 1 sztuka na ostatniej kratce mimo że w staku jest maksymalnie 100 i butelki zaczynają lecieć do kolejnego plecaka tym samym zabierając miejsce na kolejne przedmioty.
Po za tym sprzedaż u npc jest również irytująca. Wróćmy do założenia że mam wypełnionych 16 plecaków z esencjami. Gdy sprzedam je po wielokrotnym klikaniu "sprzedaj wszystko" u npc, pieniążki wędrują do każdego kolejnego plecaka i wkurzające jest przekładanie je do jednego plecaka i wymienianie na grubsze waluty. 


Przepraszam za budowe zdań, nie umiem inaczej tego wytłumaczyć. W razie gdyby były jakieś problemy ze zrozumieniem mogę wrzucić jpg.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#2
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 26-06-2017, 16:57
Co tego tego sortowania itemek do bagów przy komendzie ./aloot to się zgadzam, bo z tego co widziałem na zwykłej tibii nie jest wielkim problemem to poprawić, skoro na jednym servie jak masz full bp wypchany ale "stacki" nie mają po 100 sztuk to możesz coś dopchać a na innym już nie.

Co do sprzedawanie to pisałem już kilka (może nawet naście) razy, w tym ostatnio na shoutboxie jak miał być update i tego nie dodali, więc obstawiam, że prędko się to nie pojawi.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plusowanie pokemonów + loot box (wiecej w opisie) Gigas 9 11,664 27-08-2016, 15:31
Ostatni post: Sajgon
  Loot BesToNeK 5 7,707 20-10-2014, 21:37
Ostatni post: BesToNeK
  Loot z pokow Renifer 17 30,462 23-06-2014, 14:10
Ostatni post: Ashba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości