Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopanie
Offline 948035
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 07-05-2014, 14:03
Witam.
Ostatnio czytalem temat ze ashba chcial by abysmy wpadali na oryginalne i innowacyjne systema a nie siciagali z pokow od brazoli wiec ja na taki wpadłem.
Poszwszechnie wiadomo ze u brazoli mozna sciagac poki z dzrzewek pokami ktore maja w umiejetnosciach headbutt .
Moj pomysl bdzie podobny do tego lecz nie co inny przechodzac do sedna sprawy:
Wielu nowych i nisko levelowych graczy skarzy sie ze nie maja jak zarobic ,
pomoglo by im wlasnie moje kopanie tzn
Byl by do wykonania na niskim lvlu powiedzmy 15 quest na ktorym bysmy dostawali specjalna lopate do kopania w blocie lub innej ziemi/trawie
(system podobny do kopania orbow) lecz nie kopali bysmy orbow tylko male ilosci nasion cząsteczek wody przedewszystkim Malych kamieni a raz powiedzmy na 1000 mogli bysmy wykopac skamieline (kazdy kto ogladal anime pokemon wie ze byli tam badacze skamielin pokemon) skamieliny uzyskane w ten sposob poslyzyly by do wykonania questa powiedzmy trzeba bylo by uzbierac w ten sposob 1000 skamielin za ktore bysmy dostali stroj badacza i mozliwosc wymiany nastepnych skamielin na pokeboxy lub stony .
250 skamielin box 1
500 skamielin box 2
750 skamielin box 3
1000 skamielin box 4
podkreslam ze skamieliny byly by kopane zadko a glownym surowcem wypadajacym z ziemi byly by tak jak wczesniej napisalem male kamienie i nasiona.

Zalety :
urozmaicenie gry
dodatkowe questy
nowa waluta handlu (napewno znajda sie osoby ktore by kupowaly to dla boxow)
dodatkowy item do sms shopu (lopata bądz skamieliny)
Wady
jezeli wszystki bdzie dopracowane tak aby gracze nie mieli z tego ogromnego zarobku to nie widze przeciwskazań.

Prosze o wyrażanie wlasnych opinni na temat mojego pomysłu w komentarzach pod spodem

Pozdrawiam.


Pozdrawiam
Odpowiedz
Ashba
#2
Gość



 
Napisano 07-05-2014, 14:09
jak chcecie to potraficie Duży uśmiech Zrobimy 2 kopalnie 1 bedzie do orbow 2 do skamielin.


Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline 948035
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 07-05-2014, 14:14
milo mi to czytać Uśmiech


Pozdrawiam
Odpowiedz
Offline Nanni
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1
Napisano 07-05-2014, 17:28
Dzień dobry, przepraszam że się znowu wtrącam, sam pomysł z nową waluta i jej użyciem jest jak najbardziej w porządku ale nie z kopania, nie wiem dokładnie jak tą łopatę wyobraził sobie Pan Kangur ale jeżeli ma ona znikać po użyciu to uważam że będzie tak jak z orbami i nie zostanie to przyjęte w tak dużej skali jak byśmy sobie tego życzyli z drugiej strony znowu jeżeli nie będzie się kończyć ludzie będą używali taskerow itp programów.Ja bym sobie wyobraziła to tak, żeby zrobić na przykład pokemona z nazwami Lucky lub coś podobnego np Lucky Caterpie który będzie dropił taką oto nową walutę i tu najważniejsza rzecz że resp tych pokemonów będzie całkowicie pozbawiony zasady, będą się respić losowo z możliwością pojawienia się w każdym dostępnym miejscu na całej mapie, oczywiście może być to tylko zrobiony jeden typ pokemona np tylko Caterpie, nie z każdego już istniejącego + takiego pokemona zrobić pod ID corpusu podstawy żeby nie można było ich złapać, uważam że wtedy będzie to świetny sposób na nagrodzenie gracza który ciężko i żmudnie chcąc polepszyć swój poziom doświadczenia musi stać ciągle w tym samym miejscu, jest jeszcze jeden plus takiego rozwiązania bo zachęca chociaż trochę do sprawdzania odległych i zapomnianych miejsc w celu znalezienia oto takiego skarbu.Nie musi być tylko jeden sposób na zdobycie nowej waluty, ba nawet musi być jeszcze inny i tutaj myślę ze Pan Ashba nie będzie wtedy stratny odnośnie pomysłu Pana Kangura, cóż drugim sposobem może być także dostawanie takiej waluty za wydaną konkretną ilość gotówki w jednym momencie np 1TD=3 takiej waluty(tu już ilość zależy od nagród itd) i 3 sposób o którym wspomniałam wyżej aby Pan Ashba nie był stratny, czyli np zamiast kopania to używanie wszelkich HMów jak cut,rock smash itd, na myśli mam to żeby takie rzeczy mogły wypadać z drzewek i kamieni których możemy się pozbyć używając pokemonów, ale tylko dzięki zrobionym na ten specjalny wypadek potionów które można by było kupić w Sms-shopie, wyobrażam to sobie tak, użycie np HM's potion na pokemonie daje mu 15 minut szansy(np 10%to już jak Panowie/Panie z Sharp#Team sobie wymyślą ) na zdobycie takiej o to waluty z drzewek albo kamieni i żeby w sms-shopie nie było samej luźniej waluty do kupienia tylko jak już napisałam wcześniej możliwość kupna samych tych potionów. Już kończę Uśmiech, Jest to tylko luźna propozycja i ostatnia sprawa odnośnie kopania wymyślonego przez Pana Kangura, uważam że to nie urozmaici rozrywki(stanie w jednym miejscu i tylko powtarzanie czynności)

Odpowiedz
Offline 948035
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 07-05-2014, 20:44
mi nie chodzilo o walute tylko bardziej o kopanie skamielin i wynagrodzenie gracza gdy ich ukopie xxx sposobem na lopate moze byc ablity poka lub to ze kratka na ktorej juz kpopalismy odnowi sie dopiero po 5 minutach i dopiero znowu bdziemy mogli na niec cos wykopac a 2 sprawa to exhausted na uzycie lopaty wtedy nie bdzie mozliwe ustawienia taskera lub innego programu


Pozdrawiam
Odpowiedz
Offline Nanni
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1
Napisano 07-05-2014, 21:35
"nowa waluta handlu (napewno znajda sie osoby ktore by kupowaly to dla boxow)" to już znaczy powstanie nowej waluty.Odnośnie łopat, jasne każdy sposób spowolnienia jest dobry, tylko to że kratki odnawiać się będą co 5 min albo exhausted, nie wykluczy taskerów bo opóźnienie można ustawić. Nie zmienia to jednak mojego wyobrażenia że kolejne kopanie nie będzie tak ciekawe

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości