Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje!
Offline Shany
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 168
Liczba wątków: 11
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 52
Napisano 13-10-2017, 11:23
Cześć!
Chce wam przedstawić moje pomysły które dużo by zmieniły w grze. 

Dla początkujących!
-Wręczenie notatki (w formie jakiegoś itema) który się otwiera i jest w nim napisany krótki poradnik jak się poruszać, link do forum w którym są poradniki jak rozwinąć się na serwerze itp.

-Szybsze tempo łowienia pokemonów wędką.

-Wręczenie kamery i potionów na start.

Dla bardziej zaawansowanych!
-Możliwość wylogowania się w mieście na PREMIUM1

-Przedłużenie leżenia zwłok pokemonów na PREMIUM1. Wbijając LVL na hitmonlee itp. nie da się wyrobić z łapaniem pokemonów bo jest ich tak dużo.

-Szybszy resp Alakazamów i Kadabry w Pewter

-Dodanie paru nowych expowisk 200+ dla darmowych graczy

-Możliwość zrobienie Legend Boxa co 12h

-Zmniejszenie DMG zadawanego przez pokemony z LBoxa (Pokemony poboczne)

-Możliwość zrobienia ponownie LBoxa, lecz bez możliwości odebrania nagrody.
Pomoc większych lvl dla mniejszych z powodu małej ilości graczy.

Ogólne zmiany!

-Naprawienie w CSS, strony znajdź postać (div menu wchodzi w diva treści)
Click!

-Dodanie wiecej przedmiotów w komendzie aloot.

-Dodanie cyklicznego konkursu. 
np. Co środe spada deszcz meteorytów na mapie lądują specjalne poke balle, po zebraniu pewnej ilości można je zamienić na VIP na 7 dni.

(oczywiście to przykład z tymi ballami i nagrodą za ich zebranie)

-Konkursy Facebookowe (losowania w komentarzach)


EDIT!!!

-Dodanie stałych paczek do Legend Boxa, lub po prostu żeby miejsce w którym jest robiony ten quest było nie podlegające cleanowi.

-Po wbiciu Lvl pokemona regeneruje mu sie zycie. (przydatne dla mniejszych lvl)

-Questy dla malych lvl na UB,Stony i TD.


[Obrazek: 32c7faf11_qwssxhs.png]
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 13-10-2017, 12:03
Witam,

Dla początkujących!
-Wręczenie notatki (w formie jakiegoś itema) który się otwiera i jest w nim napisany krótki poradnik jak się poruszać, link do forum w którym są poradniki jak rozwinąć się na serwerze itp.     <---- Dobry pomysł

-Szybsze tempo łowienia pokemonów wędką.   <--- tempo rośnie z lvl fishingu więc NIE

-Wręczenie kamery i potionów na start.   <--- Potiony są na start w skrzynce w centrum, nie róbmy z nowych graczy kalek, którzy nie potrafią zarobić na nic, poza tym po to jest 20hd na start żeby przejść się do kasyna i zarobić na wszystko.

Dla bardziej zaawansowanych!
-Możliwość wylogowania się w mieście na PREMIUM1  <--- Z tym bym nie widział przeszkód zresztą Ci co myślą wiedzą gdzie można się wylogować, aby nie teleportowało do centrum.

-Przedłużenie leżenia zwłok pokemonów na PREMIUM1. Wbijając LVL na hitmonlee itp. nie da się wyrobić z łapaniem pokemonów bo jest ich tak dużo.  <--- Nie ma mowy może jeszcze jakieś ułatwienia? Masz tyle poków to jeszcze chce wszystkie łapać. Ja bym się cieszył w ogóle, że taki % ma hitmonlee zamiast narzekać, że łatwo idzie go złapać.

-Szybszy resp Alakazamów i Kadabry w Pewter   <--- Nie ma takiej potrzeby tyle lat nikt nie narzekał ludzie zarabiają tam sporo kasy zresztą nikt nie karze wybierać tylko jednego respa na zarobek.

-Dodanie paru nowych expowisk 200+ dla darmowych graczy  <--- Jak już prosiłem miliony razy żeby być cierpliwym jesteśmy ludźmi i też mamy swoje zajęcia i zainteresowania. Zrobienie porządnego expa ustawienie odpowiednich respów poków i testy swoje trwają póki co nie ma czasu nawet żeby naprawić pozostałe bugi w grze.

-Możliwość zrobienie Legend Boxa co 12h  <--- Tutaj będziemy kombinować żeby każda drużyna mogła spróbować swoich sił w l boxie.

-Zmniejszenie DMG zadawanego przez pokemony z LBoxa (Pokemony poboczne) <--- Nie po to robiłem balans żeby teraz go psuć. Quest jest dobrze zbalansowany jest trudniej tak jak za starych dobrych lat. To była jedynie kwestia czasu, ponieważ od czasu dodania legend box questu zostało wprowadzone mnóstwo ułatwień, które sprowadziły ten quest do takiego poziomu, że można było przy nim pić herbatę między innymi (Nowe shiny, System boostu, Potki od Jonasa). Podsumowując nie ma takiej opcji Uśmiech

-Możliwość zrobienia ponownie LBoxa, lecz bez możliwości odebrania nagrody. <--- Co to to nie. Quest ma być trudny a nowi gracze powinni go robić sami. Ja swoją ekipę kiedyś zbierałem 3 tygodnie i można było teraz wymagane są jedynie 3 osoby o tyle nie ma co się martwić zawsze się znajdzie.

Ogólne zmiany!
-Naprawienie w CSS, strony znajdź postać (div menu wchodzi w diva treści)
Click!  <--- Naprawi się Język

-Dodanie wiecej przedmiotów w komendzie aloot. <--- Chodzi Ci o zwiększenie liczby itemów na liśćie? Bo jeżeli tak to myślimy o tym.

-Dodanie cyklicznego konkursu.  <--- Nie po to ludzie płacą za VIP żeby inni mieli za darmo przy takiej ilości graczy, ale coś w tym stylu "kiedyś" można dodać po prostu nie mamy tyle czasu żeby zająć się "wszystkim".
np. Co środe spada deszcz meteorytów na mapie lądują specjalne poke balle, po zebraniu pewnej ilości można je zamienić na VIP na 7 dni.

-Konkursy Facebookowe (losowania w komentarzach) <--- Konkursy będę organizował na forum można tam udostępniać będą różne wolałbym jednak żeby wygrywali Ci co zasługują a nie ślepy los ma wybierać zwycięzców i dawać im itemy za darmo.

Odpowiedz
Offline Thesilver
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 4
Napisano 13-10-2017, 13:43
Nie chce mi sie rozpisywac ale pomysly z lb sa jak najbardziej przydatne oraz z lowieniem zeby szybciej wyexpic nooba

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#4
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 13-10-2017, 15:58
Co do większości to w mniejszym lub większym stopniu zgadzam się z Elve, z małym wyjątkiem:
"-Dodanie paru nowych expowisk 200+ dla darmowych graczy"

Wydaje mi się że premka1 wystarczy, jest tam sporo expów o różnym kk/h, jedynie można poprawić na niektórych mapkach respa/ilość poków lub np. na lodowych dać ciut większego speeda gracza i poków żeby lurowanie było "możliwe" i byłoby jak najbardziej okay. Sam przebiegałem tam od 200-300lvla, troszkę to zajęło ale nie narzekam, bo exp był za free. Język


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Shany
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 168
Liczba wątków: 11
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 52
Napisano 13-10-2017, 16:40
Panie Elveres nikt nie pisze zlosliwie, rozumiem ze kazdy z nas ma swoje zajecia. To są moje propozycje, nie odbieraj tego złośliwie.

Chciałbym jeszcze dać jeda propozycje dotyczaca Vipa, żeby cena była mniejsza a ludzi kupujących byłoby wiecej. Gdbyby było 10zł to bym kupował co miesiac :-).

Pozdrawiam.


[Obrazek: 32c7faf11_qwssxhs.png]
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 13-10-2017, 17:31
Spokojnie nikt tutaj złośliwy nie jest ^^, po prostu tak mam piszę wszystko tak jak uważam. A co do nowych respów to chce dopracować premke1 jak oczywiście znajdę na to czas Duży uśmiech, co do tego co pisałem na czerwono z większością zgodził się admin. L box na pewno nie będzie zmieniany dzisiaj gracze dali radę wykonać quest. Jak im się udało to znaczy, że jest to możliwe Język, a co do VIPa to jest na miesiąc, tańszy nie będzie planujemy z niego zrobić coś w rodzaju konta premium żeby się bardziej opłacał. W końcu i tak z tego co widzę gracze go kupują.

PS Podoba mi się ten pomysł z notatką.

Odpowiedz
Offline Tarble
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 13-10-2017, 17:31
Powiem krótko jakoś mi się nie widzi Smutny to jakby robić coś, aby było łatwiej a zobaczmy, że ci co mają wyższe lvl byliby wtedy poszkodowani więc każdy niech gra na tych samych zasadach i powodzenia.


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Odpowiedz
Offline czarek4321
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 7
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Napisano 22-11-2017, 05:04
Elveres , rozumiem ze kiedyś grałeś i były trudniejsze tibie warunki i tak dalej ale teraz już wchodzą inne lepsze opcje

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 22-11-2017, 13:52
Lepszą opcją wcale nie jest ułatwianie ludziom gry. Zdania na temat tych propozycji nie zmienię.

Odpowiedz
Offline Kisame
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 8
Napisano 22-11-2017, 14:44
Też coś gra już jest ułatwiona do granic możliwości prawie a tym jeszcze mało.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Propozycje na 2021.r Duocrash 13 18,333 15-02-2023, 20:47
Ostatni post: Smiercionosny Smog
  Propozycje od Polaka Poke Polak 5 9,902 18-10-2020, 10:09
Ostatni post: Rumunek
Kciuk w górę Takie tam propozycje z nudów Ithuriel 25 56,270 06-10-2019, 09:50
Ostatni post: Naxer
Żarówka Movesety - Propozycje Zmian Equisite 12 19,510 01-07-2018, 20:39
Ostatni post: Stefan Krol Zydowski
Żarówka Propozycje!!! Poke Polak 6 13,188 27-12-2017, 22:59
Ostatni post: Elveres
Żarówka Propozycje by Asz Keczap :) Pokermaster 3 7,708 10-12-2017, 20:17
Ostatni post: Elveres
  Propozycje! Shany 9 16,951 06-12-2017, 17:16
Ostatni post: Tarble
Żarówka Propozycje wprowadzenia zmian czarek4321 2 6,079 22-11-2017, 13:47
Ostatni post: Elveres
  Propozycje - nowości osadnik 22 35,403 22-11-2017, 00:29
Ostatni post: Elveres
  Myślę że przydatne propozycje ;) Pokermaster 3 7,348 08-10-2017, 14:18
Ostatni post: Elveres

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości