Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozyjca !!
Offline MistrzChinczyk
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Napisano 08-01-2018, 01:51
1. Mam pewna propozycje aby zwiekszyc liste /aloota do 10 miejsc bo 5 to za mało
2. Funkcja jaką szanse ma dany pokemon na złapanie do pokeballa
3. Robienie innych sh pokemonów np Shiny Ariados 
4. balans pokemonów co do ich lvli i hp co 1 lvl żeby rósł bo tego wgl nie widać żeby rósł
5. zwiekszyc wydajność potionów albo dodać jakiś potion ktory bedzie regenerowal hp o 30%/s
6. Zmniejszyc czas teleportacji po przez pokemona bo za dlugo sie czeka az 3min do 1,5min
7.  Jest wgl taki pokemon Lugia i Ho Oh bo żem sie z tym nie spotkałem

Offline Tarble
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 08-01-2018, 01:57
1. Tez o tym myslalem
2. istnieje (chodzi o !chance) np !chance Snorlax
3. Podobno maja powstac nowe shiny z tego co kiedys bylo mowione np Sapphire Starmie itd
4. Jest dobrze nie czepiaj sie Duży uśmiech
5. O lol niezle poleciales. Ma byc trudniej i Alkomiktury juz ulatwiaja dosc znacznie gre nie widze sensu na wieksze ulatwienia
6. Nie ma zle Duży uśmiech chyba ze ktos pada jak mucha Duży uśmiech
7. Lugia istnieje Duży uśmiech wiec musisz dluzej tutaj pograc Duży uśmiech

Szkoda ze tak ogolnikowo


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Niedostępny Elveres
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 08-01-2018, 02:49
1. Stare.
2. Jest komenda.
3. Nowe shiny są zależne od grafik.
4. Rośnie i hp i dmg. Z lvl pokemona, jak i lvl trenera.
5. Nie ma takiej potrzeby.
6. To dobrze, warto się nauczyć nie padać na respie.
7. Jest, jednak jeszcze nie został dodany.

Nic nowego w tych propozycjach gra nie będzie prostsza. A na nowości trzeba poczekać. Napisać jest łatwo, zrobić już trudniej.

Offline MistrzChinczyk
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Napisano 08-01-2018, 03:30
Dopisuje co wyżej podałem ciąg dalszy :
- Exp Wekeend 1 lub 2 razy w miesiącu sob i nd x2 szybsze łapanie pokemona jak i drop.
- Dostęp do nowego miejsca żeby nie każdy mógl go zrobić poniżej 100 lvla miasto +expowiska nie koniecznie dla graczy vip.
- Nowe balle na złapanie dla innego gatunku pokemona np ball z księzycem +50% na złapanie pokemona mrocznego lub ducha.
WaterBall +50% na złapanie pokemona wodnego itd.
( Wiem że by to nie przeszło ale gdzieś widziałem na jakimś serwerze dawno temu )
- Losowa loteria co 2 h lub co 3h nagroda jest 1 rzecz 1td , kamień ewolucji , 50 ulltraballi.

Offline Chesd
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 08-01-2018, 09:12
1. Tu sie zgodze.
2-7. Oprocz Ho-oh wszystko jest w wystarczajacej formie.

Pozostale: moze jeszcze 8 legend do starter paka, milion td i exp x1000?

Hoolsik
#6
Gość



 
Napisano 08-01-2018, 09:36
Wystarczylby w zupelnosci quescik na 350 czy tam 400 xd

Niedostępny Elveres
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 08-01-2018, 09:42
Chłopie widać, że tutaj dopiero zaczynasz grać. Exp weekend? Zbędne i tak szybko się expi. A co do catchu to był ostatnio przez cały event świąteczny i prędko go nie będzie. Drop większy to też przesada przy takich zarobkach jakie można osiągnąć normalnie na serwie. Wystarczy się ruszyć na expa. Po co miejsca poniżej 100? Expowisk na mały lvl nie brakuje z miastem nie widzę sensu. Mamy tyle miast i jakoś tylko jedno Saffron jest całościowo zajęte. Catch na serwie jest ok, są poki trudne do złapania i takie, na których spokojnie idzie zarobić. Loterię kiedyś widziałem na jednym serwie, jednak nie jest ona tutaj potrzebna. Nowy gracz ma tak naprawdę wszystko co jest wymagane do gry. Jest mnóstwo poradników na forum. Gracze też pomogą jak trzeba. Naprawdę nie wiem po co takie ułatwienia skoro wszystko jest na serwie jak najbardziej ok. Trzeba jedynie grać, a nie wymagać ułatwień. Co święto mamy eventy np. Halloween, teraz był świąteczny. Może coś na walentynki teraz będzie. Ogólnie jak nudy to się organizuje kostkę na serwie czy jakiś najazd. Ciągle są dawane aktualizacje. Jak już pisałem wiele razy ułatwień nie będzie.

Offline MistrzChinczyk
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Napisano 08-01-2018, 13:44
Ok zrozumiałem wszystko. Temat można zakończyć.

Niedostępny Elveres
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 08-01-2018, 15:31
Aczkolwiek jak masz inne ciekawe pomysły, chętnie wysłucham. Zawsze czytam propozycje graczy i lepsze sobie zapisuje. Jednak jak już wdrążysz się w serwer zobaczysz, że nie jest tak ciężko jak się wydaje ^^. Ok na prośbę autora zamykam.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości